BPERT
BPERT

کمد لباس ارزان قیمت- طراحی و ساخت با کمترین هزینه

طرح کمد لباس ارزان قیمت 

کمد لباس ارزان قیمت و کم هزینه اتاق شما هیچ وقت به معنی کم ارزش بودن و نازیبایی آن نخواهد بود.در بسیاری از موارد کمدهای لباس بسیار ارزان از نمونه های فوق لوکس و گران قیمت در صنعت مد بسیار زیباتر بوده و جلوه ی بیشتری به دکوراسیون کلی اتاق شما می دهد. از این رو چنانچه طراحی کمد لباس شما طبق اصول باشد با یک هزینه کم هم می توان کمد لباسی زیبا، استثنایی و حتی  لوکس داشت.

برای طراحی و سفارش کمد لباس دلخواه، روی محصول مورد نظر در صفحه ی سفارش محصولات  کلیک کنید.

طراحی کمد لباس با متریال ارزان قیمت:

اگر قصد خرید کمد لباسی ارزان قیمت و شیک دارید، چوب را فراموش کنید. مدت هاست که افراد زیادی تنها چوب را به عنوان متریال برای ساخت کمد لباس استفاده می کنند اما توصیه ی ما به شما یک انتخاب جایگزین است. استفاده از ام دی اف می تواند راه حل مناسبتری برای شما باشد. 
کمد لباس شیک و ارزان ؛ نیاز به خرید چوب گرانقیمت ندارد. با کمی هزینه کردن هدفمند، بدون نیاز به صرف هزینه زیاد و به کار گیری ام دی اف به جلوه‌ای شیک و لوکس در گوشه ای از اتاق خواب خود دست خواهید یافت. نکته ی مهم و حائز اهمیت در این زمینه این است که  خرید متریال ها و کمد لباس را از مراکز خرید بزرگ انجام دهید. مطمئنا این کار باعث صرفه جویی بیشتری در هزینه‌های شما خواهد شد.

مطلب بیشتر

 کمد لباس مردانه- مدل های حرفه ای و مدرن باب میل مردان


دومین نکته ی مهم طرح کلی کمد لباس شما خواهد بود. معمولا مدل های تک درب و بدون درارو ارزانتر از مدل های دیگر هستند.
بخش طراحی آنلاین کمد لباس بی پرت به شما این امکان را می دهد که با کمترین هزینه کمدمورد نظر خود را طراحی کنید و درب منزل تحویل بگیرید. در بخش طراحی انلاین کمد لباس گزینه های زیادی پیش روی شما خواهد بود. شما نه تنها هزینه ی زیادی بابت خرید کم دلباس صرف نمی کنید بلکه آن را درست مطابق با نیاز خود طراحی می کنید. کمدهای تک درب بی پرت شامل طبقه بندی های مختلف و انعطاف پذیری زیادی می باشد که طبق ابعادی که شما وارد می کنید قابل ساخت خواهند بود. 

 

مطلب بیشتر

 کمد لباس مدرن- این مدل های شیک را از دست ندهید

کمد لباس سفید- معجزه ای در اتاق کوچک شما

 کمد لباس لاکچری- به سلیقه ی اروپایی ها

 کمد لباس مشکی- انواع مدل ها و ترکیب رنگی مناسب

آیا درباره این کالا سوال یا نظری دارید؟