به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

چرا بی پرت

با خیال راحت خرید کنید

انتخاب اندازه و رنگ:
دیگه نگران فضاهای پرت خونتون نباشید و دیگه لازم نیست فروشگاه های مختلف رو بگردید تا محصولی متناسب با فضای منرلتون پیدا کنید، شما در بی پرت هوم می توانید بعد از انتخاب کالا،  طول، عرض و ارتفاع کالای مربوطه را نسب به فضای منزلتون تغییر دهید و همچنین مشخصات دیگری مانند رنگ محصول، تعداد کشو، نوع درب یا دستگیره را نیز انتخاب کنید. تا احساس منحصر به فردی را تجربه کنید.

نصب و ارسال رایگان:
برای خشنودی هرچه بیشتر شما حانواده ی بی پرت کلیه محصولات بی پرت هوم در بسته بندی های مناسب و ضد ضربه قرار می گیرند تا از هرگونه آسیب دیدگی در هنگام حمل در امان باشند. و بعد از آن، محصولات به صورت رایگان برای شما عزیزان در تهران و کرج ارسال و نصب می شوند 

گارانتی محصولات:
در یک خانواده رابطه ها به راحتی تمام نمی شوند و هنگام مشکلات است که خانواده بودن معنی پیدا می کند.
کلیه محصولات بی پرت هوم شامل 1سال گارانتی کیفیت و ساخت می باشند. این گارانتی شامل اتصالات و لولاها، ریل ها و دستگیره ها و همچنین نحوه ساخت و اجرای محصول است. کافی است که شما با اولین مشکلی که مواجه شدید با ما تماس بگیرید تا ما را  به عنوان عضوی از خانوادتون احساس کنید.

کیفیت تولید:
محصولات بی پرت هوم با جدیدترین تکنولوژی و استانداردهای روز ساخته شده و عرضه می گردند. محصولات ما از ام دی اف مرغوب با روکش ملامین درست شده اند  و همه ی اتصالات، الیت هستند. کلیه روند تولید و تامین محصولات توسط تیم کنترل کیفیت بررسی شده و به شما عزیزان ارائه می گردد.

تجربه ی منحصر به فرد با خانه بی پرت