به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

خانواده ی بی پرت هوم

 

باشگاه مشتریان بی پرت بهانه ایه تا ما به نحوی از اعضای خودمون تشکر، و لذت بودن در این خانواده رو بیشتر کنیم. همچنین فرصتیه برای هرچه بزرگتر شدن این خانواده. در ادامه مزایای آن را توضیح دادیم :

ابتدا در سایت بی پرت هوم ثبت نام کنید.

شما به دو مدل می تونید از مزیت های این خانواده  بهره مند شوید:

1)  تخفیف :  شما با هر خریدی که از سایت ما انجام می دهید، به مقدار 5% مبلغ خریدتان،  برای خرید بعدیتان تخفیف دارید. مدت زمان استفاده ی شما از این تخفیف 60 روز هست. 

در ضمن اگر تمایل داشته باشید می تونید تخفیفتون رو به یکی دیگه از اعضای سایت بی پرت هوم انتقال بدید.

2)  امتیازهر یک امتیاز برابره با هزار تومان است. شما می تونید امتیازهاتون رو جمع کنید و در خریدتون استفاده کنید. در ضمن اگر تمایل داشتید می تونید امتیازهاتون رو تبدیل به تخفیف کنید و به اعضای دیگر سایت بی پرت هوم انتقال دهید.

نحوه ی گرفتن امتیاز:

  • با ثبت نام در سایت بی پرت هوم 5 امتیاز می گیرید.
  • هر صد هزار تومان خرید 2 امتیاز
  • شما می توانید پس از خرید در سایت، سایت ما را به فرد دیگری معرفی کنید. اگر اون شخص با کد معرفی شما در سایت ما خرید کند، 30 امتیاز به حساب کاربری  شما و 15 امتیاز به حساب کاربری آن فرد اضافه می شود.

امتیازات شما تا 6 ماه اعتبار دارند.

شما در پنل کاربریتون می تونید امتیازات و تخفیفاتون رو مشاهده کنید. فقط به خاطر داشته باشید که شما می تونید تا سقف 80% از مبلغ خریدتون از امتیازات و تخفیفتون استفاده کنید.

 

همین حالا در بی پرت هوم ثبت نام کنید و جزء خانواده ی ما شویدheart

آموزش

 

ابتدا در بالای صفحه ی اصلی سایت بی پرت هوم گزینه ی "سفارش های من" را می زنید.

 

 

در صفحه ای که برای شما باز می شود، امتیازات و تخفیفات شما نشان داده شده است. 

 

 

برای انتقال امتیازات و تخفیف هاتون به دوستاتون اول باید با کلیک بر روی گزینه ی "تبدیل امتیاز به تخفیف" که با رنگ آبی مشخص شده، امتیازاتون رو به تخفیف تبدیل کنید.

 

بعد از این مرحله شما تمام امتیازهاتون رو به تخفیف تبدیل کردید، حالا می تونید با کلیک روی گزینه ی انتقال تخفیف که با رنگ آبی کمرنگ نشان داده شده است، تخفیفاتون رو به دوستاتون انتقال بدید.

 

 

حتما دقت کنید که شناسه ی کاربری دوستتون رو بدونید

 

بعد از کلیک بر روی گزینه ی "انتقال تخفیف" شناسه ی کاربری دوستتون رو در جای خودش وارد کنید

 

در ضمن شما می تونید لینک معرفی خودتون رو برای دوستاتون بفرستید، با وارد شدن آن ها به سایت بی پرت هوم توسط این لینک و خرید از سایت ما، امتیاز معرفی را هم شما و هم دوستتون کسب کنید.

 

 

 

تجربه ی منحصر به فرد با خانه ی بی پرت heart