به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

رنگ پیشنهادی

چرا رنگ های پیشنهادی خیلی ارزانتر هستند؟

۳۰% ارزانتر دیگر محصولات

معرفی شرکت فضا گویا

شرکت فضا گویا بیشتر از 30 سال هست که در زمینه‌ی تولید مبلمان اداری فعالیت می کند. "بی پرت هوم" یکی از زیر مجموعه های این شرکت است. شرکت فضا گویا به صورت تخصصی پروژه های بزرگ مبلمان اداری و دکوراسیون را به انجام می رساند. این پروژه ها ابعاد وسیعی دارند و بعد از اتمام پروژه حجم زیادی از متریال پروژه بدون استفاده باقی می ماند.

راهکار استفاده از متریال ها

متریال باقی مانده کیفیت بسیار بالایی دارند و قابل استفاده در ساخت محصولات متنوع ام دی اف هستند. البته قابل ذکر است از قسمت های آسیب دیده یا خراب به هیچ عنوان در محصولات ما استفاده نمی شود. فقط از قسمت هایی که با کیفیت بالا و ترکیب رنگ مناسب هستند استفاده می گردد.

رسالت بی پرت هوم

(کمترین پرتی زمان، فضا و مواد اولیه)

یکی از رسالت های بی پرت هوم تولید محصولات با کمترین پرتی است. از ابتدا که با این نام برند شروع به کار کردیم تمام سعی خود را به کار گرفتیم تا محصولات با کیفیت بالا و کمترین هزینه تولید کنیم. به همین دلیل تصمیم به استفاده از باقی مانده ام دی اف های پروژه های فضاگویا که کیفیت بالا و بدون خط و خش هستند را گرفتیم. بدین صورت محصولات تولیدی برای مشتری با هزینه بسیار کمتر ارائه می شوند.

نحوه سفارش رنگ پیشنهادی

رنگ های پیشنهادی شامل همه محصولات نمی شود و فقط بعضی از محصولات دارای رنگ پیشنهادی هستند. شما با مراجعه به آدرس www.bperthome.com/shop/special می توانید تمام محصولاتی که با رنگ پیشنهادی هستند مشاهده کنید. لطفا دقت کنید که بعد از کلیک روی محصول می توانید رنگ پیشنهادی را مشاهده کنید. رنگ پیشنهادی در باکس "انتخاب رنگ" مشخص شده است.

مشاهده محصولات با رنگ پیشنهادی