به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

مدل های متنوع کتابخانه

انواع کتابخانه خانگی

خیلی ها اعتقاد دارن که با نگاه انداختن به کتابخانه هر خانه، میشه به روحیات اهل آن منزل پی برد. اگرچه امروزه کتابخانه های شخصی، فقط محل نگهداری کتاب ها نیستن و تا حدودی ماهیتی دکوری در خانه ها پیدا کردند. در گذشته کتابخانه ها تنها یک چهارچوب طبقه دار چوبی بودند که توشون پر بود از کتاب های گوناگون. با نگاهی به کتابخانه های امروزی متوجه ی  این تنوع و نوع آوری در طرح ها و دکوراتیو شدن کتابخانه ها می شویم. این اتفاق ممکن خرید کتابخانه را کمی دشوار کنه. ما با معرفی انواع کتابخانه ها این انتخاب را سعی کردیم براتون راحت تر کنیم.

 

کتابخانه خانگی

 

کتابخانه کلاسیک:

طرح اولیه کتابخانه که معمولا یک چهارچوب با تعدادی طبقه هست که می تونه با در و یا بدون در باشه. این طرح همچنان یکی از محبوب ترین مدل های کتابخانه هست.

 

کتابخانه خانگی سفید

 

کتابخانه نردبانی:

اگه نگاه نمادینی داشته باشیم، این مدل گزینه ی خوبی می تونه باشه. به این دلیل که کتاب نردبانیست بر پشت بام دانایی. اگه کتاب های کمی دارین و به دنبال یک کتابخانه ی جمع و جور هستید این مدل می تونه انتخاب مناسبی باشه.
 

کتابخانه خانگی کلاسیک

 

 

کتابخانه فانتزی:

مد این روزهای دکوراسیون منزل. این مدل بیشتر از هر مدل دیگر حالت دکوری داره و فاکتور قابل اهمیت در آن زیبایی هست تا نگهداری کتاب.
 

کتابخانه خانگی

 

کتابخانه دیواری:

این روزها که آپارتمان نشینی متداول هست، استفاده ی بهینه از فضای منزل اهمیتی دو چندان پیدا می کنه. کتابخانه ی دیواری به سه صورت شلف بندی و باکس بندی و یا ترکیبی از این دو است. با انتخاب این مدل کتابخانه علاوه بر استفاده ی بهینه، زیبایی رو نیز در فضاتون ایجاد می کنید.
 

 کتابخانه خانگی

 

 

کتابخانه خانگی

 

 

 

شما می تونید در بی پرت هوم انواع کتابخانه ها را خریداری کنید و متناسب با فضاتون ابعاد دلخواهتون رو وارد کنید.

 

 

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم