به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

جذابترین ایده های سقف کاذب

یک سری ایده های جالب از سقف کاذب وجود دارد که سبب می شود دکوراسیون داخلی منزل شما بسیار لوکس به نظر برسد چه خوب است این ایده ها را در ذهن خود داشته باشید و سعی کنید بهترین رویکرد را در نظر بگیرید.

جذابترین ایده های سقف کاذب

سقف کاذب مدرن یا کلاسیک؟

سقف کاذب یکی از موارد بسیار تاثیرگذار در زیبایی منزل است و می توان از آن برای پذیرایی و اتاق خواب ها استفاده کرد. مدل های متنوعی از سقف کاذب وجود دارد که به واسطه سلیقه و همینطور موقعیت منزل شما می توانید گزینه مناسب را انتخاب کنید. بررسی ها نشان داده است که طرح های مدرن بیشتر از سبک های کلاسیک مورد پسند قرار می گیرند.

 

جذابترین ایده های سقف کاذب

سقف کاذب طبقه ای

دیس های طبقه ای که برای پذیرایی استفاده می شوند را به خاطر بیاورید! سقف کاذب طبقه ای به سبک طبقه ای دقیقاً مانند همان دیس ها اجرا می شود. اگر از دسته افرادی هستید که علاقه به فضای مدرن و ساده دارید سقف های طبقه ای بهترین گزینه برای شما هستند و انتخاب بسیار خوبی محسوب می شوند. این سقف ها به واسطه ساختاری که دارند طراحی و اجرا می شوند.
شکل این نوع از سقف ها مثل دیس وارونه بوده و برجستگی و فرورفتگی در سقف دیده می شود. به زبانی ساده تر، قسمت لبه های خارجی سقف به نسبت بخش های داخلی پایین تر قرار گرفته است. این سقف ها به واسطه یک لوستر مدرن بسیار زیباتر خواهند بود. البته سقف های طبقه ای هم برای اتاق خواب ها و هم برای پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرند و بسیار اثربخش هستند.

جذابترین ایده های سقف کاذب

سقف کاذب مناسب منازل کوچک

امروزه فضای خانه ها بسیار محدودتر شده است و متراژ آپارتمان ها کم بوده و این موضوع سبب می شود که اجرای سقف کاذب با دقت بیشتری صورت بگیرد.
سقف کاذب ساده با طول و عرض یکسان گزینه جالبی محسوب می شود. می توانید از چراغ های کوچک ال ای دی نیز برای جذابیت بیشتر این سقف ها استفاده کنید و همینطور لبه های سقف را کمی برجسته تر طراحی نمایید. نور ایجاد شده برای این سقف ها تا حد زیادی می تواند فضا را رویایی تر نماید. به طور کلی طرح چوبی به کار برده برای این سقف ها سبب می شود که سقف زیباتر به نظر برسد و بسیار شیک باشد. این روش برای خانه هایی که متراژ کوچکی دارند گزینه بسیار خوبی است.

 

جذابترین ایده های سقف کاذب

ترکیب سقف کاذب و چوب

از دیگر روش های جالب برای اجرای سقف کاذب، ترکیب آن با چوب است. این ایده بیشتر برای اتاق خواب ها مناسب است اما می توانید در فضای پذیرایی نیز از آن استفاده کنید. کسانی که به دنبال بهترین متریال سقف کاذب برای ویلا یا خانه های قدیمی خود هستند می توانند این ایده را در نظر بگیرند. در این سبک از سقف ها از تکه چوب هایی به صورت تزیینی استفاده می شود که بسیار متنوع بوده و جذابیت بی نظیری به فضا خواهد داد. البته این ایده چند سالی است که بسیار شهرت داشته و توانسته نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید.
استفاده از چوب بر روی سقف سبب جذابیت بسیار زیاد فضا می شود و خوشبختانه تنوع رنگ بندی چوب ها به قدری زیاد است که سبب می شود سقف منزل شما بسیار خاص و دل انگیز به نظر برسد. این ایده برای کسانی که از چوب مصنوعی استفاده می کنند هزینه کمتری به همراه دارد پس نگران هزینه ها نباشید.

جذابترین ایده های سقف کاذب

سقف کاذب مشبک

سقف های مشبک به قدری جذاب و خاص هستند که سخت ترین سلیقه ها را پوشش می دهند. در اجرای این مدل از سقف ها نیاز به یک الگو خاص مانند شبکه است به طوری که از گچ و چوب برای برجستگی ها استفاده می شود و سبب جلب توجه بیننده خواهند شد. این سقف ها احساس لوکس بودن به منزل می بخشند. در ابتدا به نظر می رسد که سقف بسیار سنگین است اما اینطور نیست و معمولاً سقف های کاذب مشبک وزن سبکی دارند. این سقف ها به واسطه یک لوستر جذابتر هم خواهند شد. می توانید از لوسترهای ساده و شیک استفاده کنید و به طور کلی زیبایی اتاق خواب خود را چند برابر نمایید.

 

جذابترین ایده های سقف کاذب

سقف کاذب پنل دار

اگر طرح مورد نظری در ذهن خود دارید می توانید به واسطه پنل های مخصوص روی سقف کاذب اجرا کنید و حتی روی دیوارها امتداد دهید. این روش که چند سالی است اجرا شده است ارزش و اجرای بی نظیری دارد. خوشبختانه این سقف ها قیمت ارزانی دارند و به دلیل غیر تکراری بودن ظاهری بی نظیر به منزل شما می بخشند. این مدل از سقف های کاذب برای اتاق خواب ها بی نظیر هستند و سبب می شوند که فضای داخل اتاق خواب ها لوکس و خاص به نظر برسند. بررسی ها نشان می دهد که سقف کاذب پنل دار به طور کلی از چندین سبک خاص پیروی می کند و دست شما را در انتخاب باز می گذارد.
در این روش از پنل خاصی استفاده می شود که از روی دیوار آغاز شده و تا سقف ادامه پیدا می کند و طبق سلیقه مشتری بخشی از سقف را می پوشاند. اینطور که بررسی ها نشان می دهد اضافه کردن کاغذ دیواری به دیوار و سقف از موارد مهمی است که سبب می شود محیط جذاب تر به نظر برسد. بررسی ها مشخص کرده است که کاغذهای دیواری جذابیت محیط را دو چندان می کنند.

جذابترین ایده های سقف کاذب

سقف کاذب دایره ای

سقف هایی که به صورت دایره ای طراحی شده اند در لیست سبک های فانتزی قرار می گیرند و باب میل بانوان خوش سلیقه ایرانی هستند. این مدل از سقف ها بهترین گزینه برای اجرای لوستر است. سقف های دایره ای خود دارای چندین مدل متنوع هستند که هر یک بر اساس ساختاری که دارند دسته بندی می شوند. شما می توانید از نورپردازی جذاب نیز برای این سقف ها استفاده کنید تا فضای محیط بسیار هیجان انگیز تر به نظر برسد و لوکس باشد.
مثلاً می توان چندین دایره کوچک و بزرگ را روی سقف ها اجرا کرد. خلاقیتی که برای این سقف ها در نظر گرفته می شود کمک می کند تا بتوانید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید.

 

جذابترین ایده های سقف کاذب

سقف کاذب شناور

یکی از جدیدترین ایده هایی که روی سقف ها اجرا می شود مدل های شناور یا دارای شکاف است. این مدل از سقف ها به صورت شکاف های معلق طراحی می شوند و به نظر می رسد که بخشی از سقف حالت شناور دارد. دقیقاً چیزی مشابه با جزیره شناور روی یک دریا!
این سقف ها کمی هزینه بر هستند اما بسیار ایده آل طراحی می شوند و به شکل کاملاً مناسب و خاص هستند. به طور کلی سقف های شناور در بهترین حالت می توانند به نورپردازی ملایم ترکیب شوند و فضای منزل را لوکس تر نمایند. این ایده برای اتاق خواب ها نیز مناسب است اما کمی گران قیمت است.
سقف های کاذب مدرن معمولاً ظاهری ساده دارند، اما طراحی آنها به صورتی است که سبب می شود فضای داخل منزل بسیار لوکس و خاص به نظر برسد. این سقف ها از نظر جزییات متفاوت هستند و فضای هارمونیک به منزل می بخشند. اینطور که مشخص است اجرای سقف های کاذب در منزل خود نوعی تزئین محسوب می شود و سبب می شود تا فضای داخل منزل به صورت خاص و دل انگیز باشد. اگر ایده ای دارید می توانید با طراحان ما در میان بگذارید تا بهترین تحلیل روی ایده شما صورت بگیرد.

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم