به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

ترند این روزهای دکوراسیون داخلی

ترکیب ام دی اف و پایهای چوبی از ترندهای محبوب این روزهای دکوراسیون داخلی به حساب می آید. به طور معمول جنس پایه ها از چوب راش و روسی هست که به صورت مخروطی برش خورده اند و رنگ شده اند وبه بدنه محصول پیچ شده اند. این ترکیب میتونه در میز تحریر، کنسول، میز پذیرایی، پاتختی و میز تلویزیون به کار برود. این سبک محصول میشه گفت تلفیقی از سبک های مدرن و کلاسیک در دکوراسیون داخلی به حساب می آید و مناسب خانه هایی هست که دکوراسیونشان تلفیقی ازین دو سبک هست. در ادامه نگاهی بندازید به محصولات پایه چوبی بی پرت هوم.

کنسول fi109-s:

 

 

این کنسول به صورت یک باکس بزرگ هست که در داخل آن باکس هایی با اندازه و رنگ های مختلف قرار گرفته است. شما می تونید چیدمان و رنگ این باکس ها را به سلیقه خودتون تغییر بدید. جنس پایه های به کار رفته در این محصول از چوب راش هست که در ارتفاع 20سانتیمتر و به صورت مخروطی برش خورده اند و به زیر محصول پیچ شده اند تا جلوه ی زیباتری به این کنسول ببخشند. برای سفارش این محصول و یا دیدن عکس های بیشتر کافیه بر روی عکس بالا کلیک کنید.

کنسول fi110-s:

درهای این کنسول به صورت cnc برش خورده اند تا طرحی منحصر به فرد به خود بگیرند. جنس بدنه این کنسول تمام ام دی اف هست و  پایه های آن از جنس چوب راش هستند. در ترکیب بندی این کنسول سعی شده با انتخاب ترکیب رنگهای شاد و روشن تنوع بیشتری در اختیاری مشتریهای عزیز قرار بگیره. برای سفارش این محصول و یا دیدن عکس های بیشتر کافیه بر روی عکس بالا کلیک کنید.

میزتحریرdw135-s:

 

 

این مدل میز تحریر میشه گفت از محبوب ترین مدل های پایه چوبی به حساب می آد. میزتحریرdw135 دارای یک کشو با ریل ساچمهای فول هست. که درب آن به صورت cnc برش خورده است. جنس پایههای این میزتحریر از چوب راش هست. برای سفارش این محصول و یا دیدن عکس های بیشتر کافیه بر روی عکس بالا کلیک کنید.

میزپذیرایی ct118-s:

میزپذیرایی ct118-s با طراحی مدرن و مینیمال که دارد علاوه بر زیبایی، نظم هم به فضای منزلتون میبخشه. باکس صفحه ی میز به صورت فارسی بر برش خرده است و پایه های چوبی آن به بدنه سفت پیچ شده اند.

تمام محصولات بی پرت هوم این قابلیت رو دارند که با توجه به فضای منزلتون سایزشان تغییر کنند، شما با انتخاب گرینه ی تغییر رنگ و ابعاد در هر صفحه ی هر محصول می تونید ابعاد دلخواهتون رو وارد کنید.

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم