به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

تغییر دکوراسیون آشپزخانه کوچک- حرفه ای عمل کنید

تغییر دکوراسیون آشپزخانه کوچک- حرفه ای عمل کنید

داشتن یک آشپزخانه کوچک لزوما به معنی کمبود فضا نیست. یک آشپزخانه کوچک که به شکل حرفه ای طراحی شده باشد می تواند مزایای بیشتری نسبت به آشپزخانه ی بزرگ داشته باشد.  یک آشپزخانه کوچک می تواند بسیار جذاب تر باشد در صورتی که تمامی مراحل تغییر دکوراسیون آشپزخانه کوچک به بهترین شکل انجام گیرد. در بسیاری از این تغییر دکوراسیون ها نیازی نیست که متراژ آشپزخانه خود را افزایش دهید. فقط کافیست اصول پایه طراحی فضای کوچک را به خوبی درک کنید تا آشپزخانه ی قابل کنترلی داشته باشید.

 

 

برخی از مزایای  آشپزخانه کوچک

آنها فضای بیشتری برای اتاق نشیمن در اختیار شما می گذارند. قسمت ها و بخش های زیادی از آشپزخانه های بزرگ بدون استفاده هستند این در حالی است که یک آشپزخانه ی کوچک می تواند دقیقا مطابق با نیاز شما طراحی شود. کاهش فضای آشپزخانه در طول بازسازی و تغییر دکوراسیون ، فضا را برای دیگر قسمتهایی همچون اتاق نشیمن، دفتر، اتاق خواب و... باز می کند.
تغییر دکوراسیون آشپزخانه های کوچک ارزان تر هستند. زیرا نیاز آن ها به کابینت و دکوراسیون کمتر است. از این رو شما میتوانید هر زمان که بخواهید با قیمت مناسبتری تغییر دکوراسیون دهید.
آشپزی در آشپزخانه های کوچکتر راحتر است. زیرا مثلث کار عملا ساخته خواهد شد و نیازی نیست که مسافت زیادی در آشپزخانه هنگام آشپزی طی کنید.
تمام این مزایا زمانی عملی می شود که مانند حرفه ای ها عمل کنید و طبق اصول پیش بروید.

تغییر دکورسیون آشپزخانه کوچک


نور پردازی مناسب: رنگ های روشن منعکس کننده ی نور هستند از این رو برای آشپزخانه های کوچک مناسب می باشند. اما ایجاد عمق در آشپزخانه را فراموش نکنید. این عمق ها با رنگ های تیره به وجود می آیند. به طور مثال کابینت های روشن با دیوارهای بین کابینت خاکستری

 

تغییر دکورسیون آشپزخانه کوچک

 

 

انتخاب سینک کوچک:  سینک های بزرگ دو تایی همیشه بهترین انتخاب نیست. چنانچه از سینک کوچک در آشپزخانه ی خوداستفاده کنید فضای بیشتری جهت تهیه غذا خواهید داشت.

 

تغییر دکورسیون آشپزخانه کوچک

 

استفاده از چراغ های آویز: چراغ های آویز یک ایده عالی برای افزودن نور بیشتر به آشپزخانه ی کوچک می باشد. هنگام تغییر دکوراسیون اگر قصد اضافه کردن اپن جزیره به آشپزخانه را داشتید این چراغ ها را فراموش نکنید. هنگام انتخاب چراغ آویز آشپزخانه به ابعاد آن توجه بیشتری داشته باشید. زیرا چراغ های بزرگ و سنگین برای آشپزخانه ی شما مناسب نیستید.

 

تغییر دکورسیون آشپزخانه کوچک

 

هیچ فضایی را از دست ندهید: ذخیره سازی در آشپزخانه با فضای محدود مشکل است.  خوشبختانه، تولید کنندگان کابینت آشپزخانه در مورد چگونگی طراحی کابینت آشپزخانه کوچک، امروزه بسیار هوشمندانه عمل میکنند. استفاده از کابینت هایی که به سقف می رسند یکی از شیوه های ذخیره سازی بیشتر در آشپزخانه است.

 

 

تغییر دکورسیون آشپزخانه کوچک

 

تغییر دکوراسیون آشپزخانه کوچک با تعویض فضای بین کابینت: فضای بین کابینت ها فرصت مناسبی جهت اضافه کردن سلیقه ی شما به آشپزخانه آن هم با هزینه ی پایین ایجاد میکند. اگر قصد دارید از کابینت های ساده در آشپزخانه ی خود استفاده کنید بهتر است این فضا را شلوغ تر انتخاب کنید.

استفاده از یخچال های بلند و باریک: در سال های اخیر به دلیل کاهش فضا در منازل تولید کنندگان لوازم خانگی نیز محصولاتی تولید کردند که برای این فضاهامناسب باشد. استفاده از یخچال های بلند و باریک می تواند کمترین فضا را در آشپزخانه ی شما اشغال کند.

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم