به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

جاکفشی جالباسی | مدل های جدید و مدرن با کمترین قیمت 

مدل جاکفشی جالباسی جدید و زیبا

اگر قصد خرید جاکفشی و جالباسی دارید امروزه مدل های زیادی طراحی شده اند که توصیه میکنیم قبل از خرید حتما ان ها را ببیند. این مدل ها عمدتا در سبک روستیک ومدرن طراحی شده اند. شما با مشاهده ی انواع طرح ها با کاربردهای مختلف می توانید بهترین تصمیم را طبق نیاز و فضایی که دارید بگیرید.

 

w1

 

یکی از مهمترین کاربردهای جاکفشی و جالباسی این است که از بوجود آمدن آشفتگی های و شلوغی ها در ورودی خانه ی شما جلوگیری میکند و با ایجاد نظم زیبایی را به ورودی خانه اضافه می کند. هر چه جاکفشی جالباسی که انتخاب می کنید زیباتر و کاربردی تر باشد رضایت شما را بیشتر جلب خواهد کرد. جاکفشی شما میتواند علاوه بر آنکه محل قرار گیری کفش و دمپایی باشد، جای مناسبی نیز برای پالتو، چتر، کیف و سایر لوازم شما باشد. بدون شک هنگامی که به منزل می آیید یا می خواهید از آن خارج شوید یک وسیله ی کاربردی محیطی را فراهم می کند که در کمترین زمان به وسایل ضروری خود دسترسی داشته باشید.  

 

خرید ست جاکفشی جالباسی 

هنگامی که قصد خرید کمد جالباسی و جاکفشی دارید عوامل زیادی را باید در نظر بگیرید. اولین نکته ی مهم و اساسی قیمت جاکفشی جالباسی خواهد بود. عواملی هم چون متریال بکاررفته در جاکفشی جالباسی و ابعاد آن در قیمت نهایی تاثیرگذار خواهد بود. از جمله ارزانترین و باکیفیترین و در عین حال زیباترین جاکفشی ها، جاکفشی های ام دی اف می باشند. از دیگر موارد مهم مکانی است که قصد دارید جاکفشی جالباسی را در آن قرار دهید. قبل از خرید ابتدا محل قرار گیری آن را تعیین کنید. می خواهید آن را بیرون منزل قرار دهید یا در کنار درب ورودی در داخل خانه؟ واضح است که هر چه کمدلباس و جاکفشی  شما بزرگتر باشد کاربردی تر خواهد بود.

اما از معایب کمد لباس و جاکفشی بزرگ این است که ورودی را محدود می کند و بیش از انکه کاربردی باشد ورود و خروج شما و مهمانانتان را با مشکل مواجه میکند. در مقابل اگر خانواده ی پرجمعیتی دارید خرید یک کمد لباس جاکفشی کوچک مناسب شما نخواهد بود زیرا نمیتوانید تعداد زیادی از کفش ها را در آن جای دهید. برخی از جاکفشی و جالباسی ها دارای آینه می باشند که سبب افزایش کارایی آن می شود.  

جاکفشی جالباسی

جاکفشی جالباسی-2

جاکفشی جالباسی-3

جاکفشی جالباسی آینه دار

 سبکهای زیادی در ساخت جاکفشی و جالباسی استفاده می شود که با توجه به سلیقه و دکوراسیون کلی منزل میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید. سبک روستیک جاکفشی جالباسی شما را از حالت سادگی خارج می کند و به آن رنگ و لعاب روستایی و قدیمی می بخشد، این کار با استفاده از ام دی اف طرح چوب انجام می گیرد. در مقابل طرح های مدرن طرح های شیک و ساده هستند.

در ادامه مدل هایی جدید از جاکفشی جالباسی اورده شده است. امید است که از این طرح ها نهایت استفاده را ببرید.

جاکفشی جالباسی-4

جاکفشی جالباسی-7

جاکفشی جالباسی-8

جاکفشی جالباسی-10

جاکفشی جالباسی-11

جاکفشی جالباسی-13

جاکفشی جالباسی-14

جاکفشی جالباسی-16

برای مشاهده نمونه های جاکفشی مدرن بی پرت به قسمت محصولات مراجعه کنید.

پرسش و پاسخ

  • عباس نقیب

    کجا میشه محصولات را از نزدیک دید و از قیمتها مطلع شد

    • محمد

      فروش محصولات بی پرت فقط از طریق وب سایت انجام می شود و فعلا نمایشگاه حضوری برای محصولات نداریم.

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم