به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

17جاکفشی مدرن اتاق خواب و اتاق نشیمن

جاکفشی مدرن اتاق - در طرح های جدید و امروزی

اگر قصد خرید جاکفشی مدرن اتاق خواب یا اتاق نشیمن را دارید در این مطلب از بی پرت مدل هایی را برای شما آماده  کردیم که هر کدام ویژگی های خاصی داشته و شما عزیزان می توانید از این مدل ها الگوبرداری کنید. شما قبل از انتخاب باید نیاز خود را بشناسید تا انتخاب درستی کنید. به هر حال شما بابت خرید جاکفشی هزینه ای را متحمل می شوید پس باید بهترین انتخاب را متناسب با نیاز خود و دکوراسیون کلی فضا داشته باشید.  

 

 

جاکفشی مدرن -1

جاکفشی اتاق خواب یا اتاق نشیمن ساخته می شود تا به لوازم شما سروسامان دهد و از بهم ریختگی های اضافی جلوگیری کند. وجود نظم در هر خانه ای ضروری است زیرا باعث می شود که شما خیلی زودتر به لوازم خود دسترسی پیدا کنید و آرامش خاطر بیشتری داشته باشید. برخی از جاکفشی ها دارای کمدها و رخت آویز های اضافه هستند و به شما این امکان را می دهد که لباس ها، کیف ها و سایر لوازم خود را در آن جای دهید. اگر قصد دارید جاکفشی اتاق نشیمن را خریداری کنید بهترین مکان برای قرار دادن آن نزدیک درب ورودی است. در این صورت مهمانان شما نیز می توانند از آن استفاده کنند. پس چنانچه قصد خرید جاکفشی و جالباسی دارید بهتر است مدل هایی را انتخاب کنید که مدرن و زیبا هستند.  

جاکفشی مدرن -2

عوامل گوناگونی در انتخاب کمد کفش و لباس مناسب تاثیر گذارند که مهمترین آن فضای موجود است. چنانچه شما اتاق کوچکی دارید باید از مدل های هوشمندانه بهره بگیرید. مدل های لاکچری و جدید می تواند علاوه بر آنکه فضای زیادی را جهت ذخیره سازی فراهم کند جای کمی را اشغال میکنند. در مقابل برخی از کمد کشو لباس مخصوص اتاق فقط فضای زیادی را اشغال میکنند و نمی توان وسایل زیادی را در آن جای داد. در این صورت شما را خیلی زود خسته میکنند و به وسایل شما سرومان نمی دهد. اگر وسایل زیادی دارید اما جا در اتاق خواب شما کوچک است بدون شک بهتر است از کمد کفش و لباس جادار با طراحی های خلاقانه استفاده کنید.

جاکفشی مدرن -3

برخی از جاکفشی هایی که جدیدا مد شده اند علاوه بر کشو، دراور، جاکفشی ، قفسه و رخت آویز آینه نیز دارند. به طوری که اگر شما یکی از این ها را داشته باشید برای نگهداری لوازم خود نیاز به کمد دیگری نخواهید داشت. داشتن آینه برای بزرگ جلوه دادن فضا  و کاربردی تر کردن کمد امری مهم است.  برخی از این کمدها به اندازه ی جادار هستند به گونه ای که لوازم چند تن از افراد خانواده را در خود جای میدهند.  

جاکفشی مدرن -4

امروزه کمد لباس و کفش مخصوص اتاق خواب و نشیمن در سبک مدرن طرفداران زیادی پیدا کرده اند. سبک های ساده اما در عین حال کاربردی، شیک و لاکچری.  
اگر قصد خرید  جاکفشی اتاق و نشیمن برای اتاق دارید باید هماهنگی آن را با دیگر اجزای اتاق یا اتاق نشیمن در نظر بگیرید. در بسیاری از موارد پیدا کردن جاکفشی جالباسی که با تمام اجزای منزل هماهنگی داشته باشد، ابعاد آن مناسب باشد و در عین حال باب سلیقه ی شما باشد کار سختی است. اما در سایت بی پرت این امکان را دارید که پس از انتخاب مدل مورد نظر، ابعاد و رنگ آن را انتخاب کرده وبه صورت آنلاین جاکفشی را طراحی کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

 

جاکفشی مدرن -5

جاکفشی مدرن -6

جاکفشی مدرن -7

جاکفشی مدرن -8

جاکفشی مدرن -9

جاکفشی مدرن -10

جاکفشی مدرن-11

جاکفشی مدرن -12

جاکفشی مدرن -13

جاکفشی مدرن -14

جاکفشی مدرن -15

جاکفشی مدرن -16

 

 

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم