به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

مدل های دکوراسیون اتاق و سرویس خواب طوسی

دکوراسیون اتاق با سرویس خواب طوسی و تاثیر گذاری این رنگ را بر فضای منزل می دانید؟ این رنگ به عنوان رنگ سال شناخته شده است و با ترکیب رنگ زرد به عنوان نمادی در سال 2020 در نظر گرفته شده است. یکی از نکته هایی که حتما باید بدانید این است که رنگ زرد و خاکستری برای رفع بیماری و امید به سلامتی مد نظر قرار داده شده است. از همین رو در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون ایده پردازی های با رنگ طوسی در فضای داخلی اتاق وسرویس خواب شما عزیزان را آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

 دکوراسیون اتاق خواب طوسی

 

 

 ترکیب رنگ خنثی (طیف رنگ طوسی) با چه رنگ های ممکن است؟

رنگ طوسی رنگ سردی است که به راحتی با هر رنگ دیگری ترکیب می شود. از همین رو شما به سادگی می توانید با هر آیتم رنگی که تمایل دارید به دکوراسیون منزل خود با این تم رنگی بپردازید؛ اما باید با رنگ شناسی قدری آشنایی داشته باشید تا استفاده زیاد از حد این رنگ سبب افسردگی در فضای منزل و اتاق خواب شما نشود. برای سرویس خواب طوسی المان های بسیار زیادی در پیش روی شما قرار دارد که با ترکیب سایر رنگ ها می تواند تاثیر گذاری بکری را برایتان فراهم سازد. در ادامه به بخشی از این پارامترها اشاره خواهیم داشت.

دکوراسیون اتاق خواب طوسی کرم

اتاق و سرویس خواب طوسی با رنگ کرم

 

 دیوار کوب طوسی

دیوار کوب طوسی را شما باید با دو تم رنگی طوسی سیر و طوسی روشن مد نظر قرار دهید؛ اما این را به یاد داشته باشیدزمانی که دیوار کوب طوسی استفاده می کنید نباید تخت خواب و اکسسوری های دیگر در اتاق خواب را با این رنگ دیزاین کنید. از آنجایی که رنگ طوسی به شما دکوراسیون تقریبا تیره و کلاسیکی را هدیه می دهد. شما اگر طرفدار دکوارسیون های مدرن هستید نیاز است از تم رنگ طوسی خیلی روشن متمایل به خاکستری بهره بگیرید تا فضا خیلی تیره جلوه نکند. دیوار کوب شما می تواند با ترکیب چند قاب عکس با تم های رنگی قرمز، بنفش، آبی و یا هر رنگ زنده دیگری ایده پردازی شما را بکر تر به تصویر بکشاند.

دکوراسیون اتاق خواب طوسی

ترکیب رنگ طوسی در سرویس خواب با زرشکی و کرم

کف پوش طوسی

 وقتی حرف از کف پوش به میان می آید یعنی نیاز است شما از فرش، قالیچه، جاجیم و یا هر چیز دیگری که تم رنگی طوسی در آن نهفته است برای کف اتاق خواب استفاده کنید. از آنجایی که فرش یک دست طوسی سبب بارز تر جلوه دادن تخت خواب شما می شود. شما می توانید از این تم رنگی برای فرش خود به صورت ساده یا گل دار استفاده کنید. خرید فرش طوسی سفید، طوسی مشکی و طوسی زرد از به روز ترین انتخاب های است که در پیش روی شما قرار دارد. رنگ طوسی روشن برای چیدمان های مدرن با ترکیب رنگ های رنگین کمانی بیشتر استفاده می شود. رنگ طوسی سیر با ترکیب رنگ مشکی و قهوه ای برای ایده پردازی های کلاسیک مد نظر قرار داده می شود.

 

مدل های دکوراسیون اتاق خواب طوسی

استفاده از نور زرد در اتاق طوسی رنگ

تخت یا سرویس خواب طوسی

 تخت خواب مهم ترین فاکتور دکوراسیون خواب طوسی به شمار می آید. شما اگر تصمیم به خرید تخت خواب و پاف جلو تختی طوسی گرفته اید کار شما برای دکوراسیون بسیار ساده شده است؛ زیرا به راحتی می توانید از هر آیتم رنگی برای محیط و فضای مرتبط با تخت خواب خود استفاده کنید. اگر هم تمایل دارید تنها از رنگ های سرد استفاده کنید. باید به شما بگویم بهتر است طوسی روشن را با رنگ سفید ترکیب کنید؛ یعنی تخت خواب خود را با تاج تخت و قیدهای پارچه ای یا چوبی طوسی رنگ خریداری کنید. سپس با استفاده از روتختی های سفید رنگ یا شیری ایده پردازی خود را به پایان برسانید.

مدل های دکوراسیون اتاق خواب طوسی

استفاده از رنگ طوسی با قهوه ای و کرم در سرویس خواب

 اکسسوری های طوسی

 اکسسوری های دکوراسیون خواب طوسی می تواند پارامترهای متفاوتی را در بر بگیرید. خرید چند کوسن طوسی طلایی که می تواند ساده، مخملی، اکلیلی و پوکلی باشد تا رنگ طوسی را بهتر به نمایش بگذارد. مد نظر قرار دادن شال رو تختی با تم های رنگی روشن برای اتاق خواب های طوسی تاثیر گذاری شگفت انگیزی دارد؛ یعنی اگر تخت خواب و رو تختی شما طوسی خریداری شده است بهتر است شال تخت شما بنفش، آبی و یا هر تم رنگی دیگری که در اتاق خواب از آن بهره گرفته اید باشد. اکسسوری شما می تواند یک گلدان بنفش، یک آباژور زرد طلایی، یک پرده زیبا و یا هر چیز دیگر باشد که با رنگ طوسی اتاق خواب شما ترکیب شده باشد.

 

مدل های دکوراسیون اتاق خواب طوسی

استفاده از رنگ طوسی با قهوه ای و کرم در سرویس خواب

مزایا و معایب رنگ طوسی برای دکوراسیون

اگر می خواهید از رنگ طوسی به تنهایی استفاده کنید باید به شما بگویم این رنگ به مرور در طی گذر زمان شما را دچار افسردگی می کند. به همین خاطر باید حتما این رنگ با تم رنگی گرمی ترکیب شود. به عنوان مثال شما باید طوسی را با قرمز، نارنجی و یا قهوه ای گرم ترکیب کنید؛ زیرا رنگ آبی، سفید و کرم خود مثل طوسی سرد است و در دراز مدت شما را دلزده می کند. از مزیت های بارز دکوراسیون خواب طوسی می توانیم به ترکیب شدن ساده آن با هر آیتم رنگی اشاره داشته باشیم. از سوی دیگر در دنیای مدرن امروز رنگ طوسی بسیار استفاده می شود زیرا طرفداران بسیاری را به دلیل شیک بودن و سادگی به سمت خود جذب کرده است.

دکوراسیون اتاق خواب طوسی

استفاده از رنگ طوسی با قهوه ای و کرم در سرویس خواب

کلام آخر در انتخاب رنگ طوسی برای اتاق

دکوراسیون خواب طوسی در طی مقاله پیش رو مورد توجه قرار داده شد. اگر شما هم می خواهید این سبک را برای فضای داخلی اتاق خواب خود به تصویر بکشانید باید به شما تبریک بگویم؛ زیرا رنگ طوسی یکی از رنگ های مدرن و بسیار پر کاربردی است که این روزها به وفور از آن در چیدمان های داخلی استفاده می شود. شما برای قاب عکس، کاغذ دیواری، تخت خواب، میز کار، اکسسوری و سایر پارامترهای دیگر می توانید بی هیچ محدودیتی با ترکیب یک رنگ گرم از رنگ طوسی بهره بگیرید. امیداست مطالب پیش رو در راستای آشنایی شما عزیزان با این تم رنگی محبوب به منظور دکوراسیون خواب طوسی مورد توجه شما قرار گرفته باشد. اگر شما هم ایده متفاوتی برای دکوراسیون خواب طوسی در سر دارید در بخش نظر سنجی می توانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


 

 

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم