به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک

دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک

دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک

دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک با خرید یک سیسمونی خلاق شروع می شود. اگر می خواهید برای فرزند خود که هنوز متولد نشده است یا برای نوزادتان یک ایده پردازی منحصر به فرد را به نمایش بگذارید به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید. شما با استفاده از پارامترهای که برای دیزاین کردن اتاق کودک در اختیارتان دارد می توانید در کنار دکور کردن نظم را نیز در محیط به تصویر بکشید. در همین راستا ما سعی بر آن داریم تا برای یک دکوراسیون خلاقانه در اتاق کودک ایده پردازی های را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. با ما همراه باشید اگر می خواهید صاحب سبک باشید و متمایز ها را برای فرزند خود به تصویر بکشانید.

 

دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک

دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک با گهواره

همان طور که می دانید اولین آیتمی که برای دکور کردن اتاق کودک باید حتما از آن استفاده شود گهواره است. این محصول را شما می توانید به صورت ساده و یا صورت دو کاره برای اتاق خواب فرزند خود مد نظر قرار دهید. محصولات دو کاره با باز شدن قیدهای کناری در طی گذر زمان این امر را برای شما فراهم می آورد که بعد از استفاده از گهواره صاحب یک تخت خواب باشید. از سوی دیگر شما می توانید گهواره های خود را همراه با میز تعویض پوشک خریداری کنید تا روند استفاده از آن برای شما ساده تر دنبال شود. این را به یاد داشته باشید که دیزاین کردن گهواره با شال تخت مخصوص نوزاد و کوسن های فانتزی با المان های متمایز انتخاب های است که برای یک دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک در پیش روی شما قرار دارد.

 

دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک

دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک با مبل

اگر می خواهید شبیه دکوراتورهای حرفه ای ایده پردازی کنید به شما توصیه می کنیم خیلی فضا را آشفته و شلوغ ایده پردازی نکنید. هر چقدر فضا ساده تر باشد شما راحت تر می توانید در محیط برای مراقبت از فرزند خود در رفت و آمد باشید. استفاده از مبل در کنار گهواره نه تنها سبب راحتی بیشتر شما می شود که سبب خواهد شد شما شما یک دکوراسیون مدرن را برای فرزندتان به تصویر بکشانید. ما به شما توصیه می کنیم از هر تم رنگی برای خرید سرویس خواب نوزاد استفاده می کنید از رنگی صد در صد متضاد برای مبل تکی و پاف جلو مبلی استفاده کنید. این امر سبب تمایز بین دکوراسیون اتاق فرزند با وسایل مورد نیاز شما می شود که خودایده ای منحصر به فرد برای دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک به شمار می آید. کارهای خلاقانه با مبل و پاف جلو مبلی به سادگی ممکن است کافی است شما از پاف های صندوقی استفاده کنید و وسایل بازی فرزند خود را در صورت عدم نیاز در آن قرار دهید.

 

دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک

دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک با استیکرهای دیواری

اگر می خواهید فضای مرتبط با سیسمونی اتاق نوزاد را دیزاین کنید خرید استیکرهای دیواری ایده های بسیار خلاقانه ای را برای شما فراهم می سازد. شما کافی است از کاغذ دیواری و آیتم های استیکری جنگلی استفاده کنید و با استفاده از یک چادر فانتز سرخ پوستی یک حس جنگلی را در محیط اتاق خواب فرزندتان به رخ بکشانید. در نظر گرفتن آیتم های رنگی در کنار تخت خواب های ساده و لوکس تاثیر گذاری بسیار عجیبی را برای شما فراهم می کند. خرید استیکرهای برجسته و ساده و خرید کاغذ دیواری های کودکانه اگر شما در منزل مسکونی خود به سر می برید بهترین گزینه انتخابی برای دیزاین کردن فضای داخلی منزل شما محسوب می شود.

 

 

دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک

دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک با اکسسوری

آیا با اکسسوری های اتاق کودک برای یک ایده پردازی خلاقانه آشنایی دارید. باید به شما بگویم این اکسسوری ها برای فضاهای متفاوت شکل های متمایزی را به خود می گیرد. شما می توانید از شال مبل و شال تخت برای مبل و تخت خواب یا همان گهواره فرزندتان استفاده کنید. مد نظر قرار دادن شلف های دیواری یا شلف های برجسته عروسکی سبب می شود کار شما با یک طراحی بی نظیر به پایان برسد. خرید باکس های دکوری زیبا برای جایگذاری کردن وسایل بازی فرزندتان نیز از پارامترهای دیگری است که با خرید اکسسوری های مخصوص اتاق کودک برای شما به نمایش گذاشته می شود.

 

دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک

دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک و دراور

خرید وسایل اتاق خواب کودک را نه باید تنها منوط به زیبا سازی آن بدانید. باید با خرید برخی از آیتم ها نظم را نیز برای اتاق فرزند خود فراهم سازید. خرید دراور یا کمد سبب می شود تا شما بتوانید به راحتی وسایل دم دستی که فرزندتان به آن نیاز دارد را در محیط نظم بخشید. دراورها به صورت کشوی و کمدی برای شما در نظر گرفته می شود. مدل کمدی را برای وسایل بزرگتر و کشویی را برای وسایل دم دستی و کوچک تر می توانید مد نظر قرار دهید. کمدهای آینه ای را برای اتاق خواب کودک اصلا استفاده نکنید زیرا ممکن است با بزرگتر شدن فرزند شما و پرتاب کردن اجسام به سمت آن ایمنی فرزند شما را به خطر بیندازد. درآور همراه با تشک تعویض لباس نیز روند نظافت فرزند شما را سریع تر و بهتر دنبال می کند.

 

 

دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک

کلام آخر پیرامون دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک

برای اینکه دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک شما خاص و منحصر به فرد شود همه چیز به سلیقه شما بستگی دارد که باید از چه پارامترهای استفاده کنید. شما به سادگی می توانید وسایل یاد بودی که از نوزادی فرزند خودرد اختیار دارید را به جای قاب عکس های سنتی روتین در بازار مورد استفاده قرار دهید. خرید وسایل دکوری مثل استیکرهای دیواری یا شلف های دیواری نیز انتخاب دیگری است که برای خرید در پیش روی شما قرار دارد. سیسمونی نوزاد پارامترهای بی شماری را درخود جای داده است که از اصلی ترین آن ها می توانیم به گهواره، کمد، دراور و مبل های تکی همراه با پاف جلو مبلی دیزاین اتاق خواب کودک خود را به تصویر بکشانید. امید است مطالب پیش رو و عکس های ارائه شده در راستای دکوراسیون خلاقانه اتاق کودک مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. در پایان اگر شما هم طرح و ایده به خصوصی را در سر دارید می توانید با دوستان خوددر بخش نظر سنجی به اشتراک بگذارید.
 

 

 

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم