به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون ورودی آپارتمان خود را با آیتم های متفاوتی می توانید دنبال کنید. شما می توانید از پارامترهای بسیار متفاوت و متنوعی در این راستا بهره بگیرید و یک سبک طراحی متمایز را به رخ بکشید. وسایلی که در عین زیبایی کارایی ویژه مخصوص به خود را نیز داشته باشند. استفاده از کمد های دیواری، جاکفشی، آینه قدی، صندلی مخصوص پوشیدن کفش، دکور کردن فضاهای مرده و ده ها گزینه دیگر برای دکوراسیون ورودی آپارتمان در پیش روی شما قرار دارد. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما عزیزان را با ایده پردازی های مدرن و لوکس بیشتر از هر زمان دیگری آشنا کنیم. اگر می خواهید از بلا استفاده بودن فضای مرتبط با راهرو در امان باشید به شما توصیه می کنیم با ما همراه شوید.

 

دکوراسیون ورودی آپارتمان

 

 

دکوراسیون ورودی آپارتمان با آینه قدی

 یکی از مهم ترین آیتم های که قرار است در راهرو حتما جای داده شود استفاده از آینه است. این آینه می تواند با شکل های متفاوت و برای مصارف متفاوت تر برای شما قرار داده شود. اگر تمایل داشته باشید در کنار کمدهای دکوراتیوی که برای شما تعبیه و طراحی می شود می توانید آینه های قدی که بر روی کمد دیواری شما قرار داده می شود می توانید از این گزینه انتخابی استفاده کنید. استفاده از آینه های کنسولی ساده تنها به منظور زیبا سازی فضا و بهره گرفتن از آن در زمان آماده شدن و خروج از منزل نیز گزینه انتخابی دیگری است که برای شما در نظر گرفته می شود. همچنین شما برای فضاهای کوچک می توانید بعد از ساخت کمدهای دکوری با استفاده از یک آینه بر روی درب کمد یا جاکفشی از این گزینه انتخابی نهایت استفاده را ببرید.

 

دکوراسیون ورودی آپارتمان

 

دکوراسیون ورودی آپارتمان با کمدهای دیواری

کمدهای دیواری برای دکوراسیون ورودی آپارتمان چه نقشی را ایفا می کنند. در قدم اول می توانیم به نظمی که بعد از خرید این محصول در فضای داخلی منزل شما به تصویر کشیده می شود اشاره داشته باشیم. کمدهای دیواری با یک تیر دو نشان را برای شما به هدف می زنند. در قدم اول به زیبا سازی محیط می پردازند و در گام بعدی شما می توانید با استفاده از کمدهای دیواری نظم لازم برای اتاق نشیمن را فراهم سازید؛ زیرا هیچ کسی با پالتو و کت و یا حتی چتر خیس خود دیگر پا به اتاق نشیمن شما نمی گذارد؛ زیرا در همان بدو ورود به ناچار باید البسه ای که با آن از بیرون به منزل شما وارد شده است را قرار دهد. کمدهای دیواری بسته به فضای که شما در اختیار دارید برای شما اندازه گیری و جایگذاری می شود. کمد شما می تواند ساده یا کشو دار باشد یا از استندی برای نشستن به طور همزمان بهره گرفته باشد.

 

دکوراسیون ورودی آپارتمان


دکوراسیون ورودی آپارتمان با جاکفشی

آیا می دانستید مهم ترین آیتمی که قرار است برای راهرو از آن استفاده شود جا کفشی است. شما با استفاده از جاکفشی از شر کفش های اضافه ای که در بدو ورود مهمان ها روی هم تنبالار می شوددر امان خواهید ماند. ما به شما توصیه می کنیم جا کفشی های خود را با سایز های بزرگ خریداری کنید تا در طی گذر زمان با مشکل روبرو نشوید. حتی اگر پاگردی را در این بخش در اختیار دارید به راحتی می توانید در بخشی که به عنوان فضای مرده شناخته می شود جاکفشی را تعبیه و از آن نهایت استفاده را ببرید. خرید جاکفشی های چند طبقه نظم لازم در راهرو شما را برایتان فراهم می سازد.

 

دکوراسیون ورودی آپارتمان

 

دکوراسیون ورودی آپارتمان با کنسول آینه

آیا از آینه و کنسول تنها در اتاق پذیرایی می توان استفاده کرد. باید به شما بگویم بسته به تم رنگی وسبک طراحی که در فضای ورودی با استفاده از آن کمدهای دکوری را چیده اید می توانید از کنسول و آینه دیواری نیز برای زیبایی بیشتر این فضا بهره بگیرید. البته بهتر است کنسول شما شبیه به جاکفشی و با نمای شکل کنسول طراحی شود تا کارایی لازم را در فضا های کوچک برای شما فراهم کند. حال اگر فضای راهرو شما بزرگ است به راحتی می توانیداز کنسول های شیک و لوکس استفاده کنید و با استفاده از گلدان های زینتی شیک روند دیزاین کردن آن را دنبال کنید. خرید تم رنگی یکسان با سایر پارامترهای دیگر اثر گذاری آن را در فضا بیشتر می کند. کنسول و آینه بسته به سبکی که از آن پیروی می کنید همراه با سایر آیتم های دیگر برای شما طراحی و ساخته می شود.

 

 

دکوراسیون ورودی آپارتمان

 

دکوراسیون ورودی آپارتمان با جا لباسی

آخرین آیتمی که شما می توانید در راهرو برای خود مورد استفاده قرار دهید جا لباسی است. جا لباسی های شما می تواند به صورت کمدی یا رو باز برای دسترسی آسان تر در نظر گرفته شود. اگر بخواهید از جالباسی های قدی بزرگ استفاده کنید باید از فضای زیرین آن برای جایگذاری یک وسیله کاربردی صرفه نظر کنید؛ اما زمانی که جالباسی شما به صورت نصفه برای لباس های کوتاه شما در نظر گرفته می شود به راحتی در بخش باقی مانده می توانید جاکفشی یا استند مخصوص برای نشستن را طراحی کنید.

 

دکوراسیون ورودی آپارتمان

 

کلام آخر پیرامون دکوراسیون ورودی آپارتمان

همان طور که در طی مقاله پیش رو مطالعه کردید برای دکوراسیون ورودی آپارتمان آیتم های متفاوتی در راستای دیزاین داخلی در پیش روی شما قرار دارد. شما می توانید از آینه قدی و دیواری، کمدهای دکوری در دار، کنسول های دکوری آینه دار و سایر پارامترهای دیگر در راستیا دیزاین کردن این محیط بهره بگیرید. البته این امر نیز برای شما فراهم است که با استفاده از شلف های دکوری این محیط را گل آرایی کنید. صفر تا صد این پارامترها به مساحت فضای راهرو شما بستگی دارد. این آیتم ها علاوه بر زیبایی کارایی های لازم را برای شما فراهم می سازد. امید است مطالب پیش رو در راستای ایده گرفتن برای دکوراسیون ورودی آپارتمان مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد و از این پس بهترین ها در منزل شما مهمان باشد. در پایان اگر شما هم طرح و ایده به خصوصی را در راستای دکوراسیون ورودی آپارتمان تجربه کرده اید می توانید با دوستان خود از طریق بخش نظر سنجی به اشتراک بگذارید.

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم