به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

سفارش محصول در بی پرت با انتخاب ریل مورد نیاز

ریلها از ابزار آلاتی هستند که برای آسودگی بیشتر استفاده از وسایلی مانند کمدها و کشوها تولید شده‌اند. در گذشته برای باز کردن کشوها از یک زهوار چوبی استفاده می‌شد. اما مثل همیشه تکنولوژی به خدمت گرفته شد و ریل‌ها برای حرکت راحت‌تر و روان‌تر به ابزار آلات دکوراتورها و طراحان اضافه شدند. 
بی پرت نیز که با پشتوانه شرکت فضاگویا همیشه هم گام با تکنولوژی پیش رفته است، بهترین ریل‌ها را در ساخت وسایل به کار میبرد و این امکان نیز وجود دارد که آنها را از طریق این سامانه خریداری کنید.
ریلها با توجه به کاراییشان دارای انواع و اقسام گوناگون و در اندازه‌های متفاوت هستند. ریل بلوم نام یکی از برندهای معروف ریل است که از کیفیت خوبی نسبت به برندهای دیگر برخوردار است و در کارگاه بی پرت از آن استفاده می‌شود. 
شما می‌توانید ریل‌های این برند را از طریق سامانه بی پرت برای محصول خود سفارش دهید. ریل‌ها در چهار مدل در این سایت در دسترس هستند: 

•    ریل فشاری
•    ریل آرام بند
•    ریل ساچمه‌ای
•    ریل غلتکی

هر کدام از این ریل‌ها دارای ویژگی‌های مخصوص به خود هستند که پیش از سفارش در سایت می‌توانید این مشخصات را مطالعه کنید و ریل مورد نیاز خود را تهیه کنید. به علاوه می‌توانید در زمان تهیه وسیله مورد نظر خود ریلی که قرار است روی آن سوار شود را با آگاهی از کارایی آن به راحتی انتخاب کنید. 

انواع ریل‌ قابل سفارش از سامانه بی پرت

فشاری

ریل فشاری: ریل فشاری برای کشوها استفاده میشود و همان طور که از نام آن پیدا است برای باز کردن کشو باید کمی آن را به داخل فشار دهید. این مشخصه آزادی عمل کاربران را افزایش می‌دهد. این ریل جزء پر کاربردترین ریل‌‌ها است. 

 

ارام بند

ریل آرام بند: با نصب ریل آرام بند می‌توان کشوها را آرام و بی صدا باز و بسته کرد. این مدل ریل برای افراد حساس به صدا توصیه می‌شود. این ریل می‌تواند در ساخت لوازم اداری کارایی داشته باشد.

 

ساچمه ای

ریل ساچمه‌ای: ریل ساچمه‌ای در دو مدل دو تیکه و سه تیکه وجود دارد. ریل ساچمه‌ای دو تیکه بیشتر برای کشوهای کوچک به کار می‌رود، زیرا توان جا به جایی کشوهای سنگین و بزرگ را ندارد. اما ریل ساچمه‌ای سه تیکه برای کشوهایی که قرار است وزن زیادی را تحمل کنند استفاده می‌شود. در زمان باز و بسته کردن کشو صدای کمی ایجاد می‌کند و به ترمز انتهایی بسته شدن محکم نیز مجهز است.

 

غلتکی

ریل غلتکی: ریل غلتکی یک ریل خطی با ضرب حرکت محدود است. با نصب این ریل روی کشوها، حرکت آنها مستحکم و انعطاف پذیر خواهد شد. 

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم