به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

مدل جاکفشی جالباسی  برای کفش، کیف و لباس های شما  

مدل جاکفشی جالباسی مدرن و امروزی

ایده ی استفاده از جاکفشی و جالباسی زمانی مرسوم شد که متراژ خانه ها رفته رفته کاهش یافت و افراد به دنبال محصولاتی بودند که در عین کوچک بودن بسیار کاربردی و زیبا نیز باشند. جاکفشی جالباسی جز لوازمی هستند که پس از داشتن آن حتما احساس خوشحالی خواهید کرد. شما موقع بیرون رفتن از منزل تمام لوازمی که به آن نیاز دارید در دسترس شما هستند و حس و حالی تازه به  دکوراسیون ورودی منزل شما می دهند. در این بخش از بی پرت مدل هایی از جاکفشی جالباسی برای کیف، کفش و لباس را آماده کرده ایم.  

 

استفاده از ام دی اف در ساخت مدل های جاکفشی و جالباسی از ساده ترین و ارزان ترین ایده هایی هستند که می توان از آن بهره گرفت. این جاکفشی ها می توانند طبق دکوراسیون کلی منزل شما و ابعاد ورودی منزل طراحی و ساخته شوند.

 برخی از افراد ترجیح می دهند کفش های آنها در معرض دید باشند. اما چنانچه شما علاقه ای به کار ندارید می توانید آن ها را درون کمدهای زیبا پنهان کنید. در سایت بی پرت کمد ام دی اف برای ورودی منزل خود انتخاب و اندازه ی طبقات آن را مطابق با ابعاد ورودی منزل خود طراحی کنید. حتی متوانید رنگ آن را نیز تغییر دهید. کفش های خود را درون آن بچینید و لباس و کیف خود را روی رخت اویز آن قرار دهید تا ورودی منزل شما بسیار مرتب و زیبا به نظر برسد. برخی از این کمدها دارای صندلی نشیمن هستند که راحتی و کاربردی بودن آن را دو چندان میکند. این جاکفشی ها با نام جاکفشی نیمکتی شناخته می شود.  
درب بسیاری از این کمدها با آینه پوشانده شده است. اگر تصمیم داشتید جاکفشی را با جالباسی ترکیب کنید توصیه میکنیم طرح آینه دار آن را انتخاب کنید. با این کار فضای داخلی شما دلبازتر و روشن تر خواهد داشت. بودن آینه درب منزل بسیار کاربردی خواهد بود.
در سایت بی پرت  دکوراتورهایی هستند که می توانند سفارشات شما را به موقع حاضر کرده و درب منزل تحویل دهند. شما می توانید به لیست محصولات خانگی سایت مراجعه کنید و اطلاعات لازم را درباره ی تک تک محصولات کسب کنید. در ادامه مدل های زیبا و جدیدی جاکفشی جالباسی مناسب کیف، کفش و لباس آورده شده است.
 

مدل جاکفشی جالباسی

مدل جاکفشی جالباسی-1

مدل جاکفشی جالباسی-3

 

 

مدل جاکفشی جالباسی-4

مدل جاکفشی جالباسی-5

مدل جاکفشی جالباسی-5

مدل جاکفشی جالباسی-7

مدل جاکفشی جالباسی-8

مدل جاکفشی جالباسی-9

مدل جاکفشی جالباسی-10

مدل جاکفشی جالباسی-11

مدل جاکفشی جالباسی-12

مدل جاکفشی جالباسی-13

مدل جاکفشی جالباسی-14

مدل جاکفشی جالباسی-15

 

 

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم