به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

مدل جاکفشی 2019- طرح هایی که اخیرا مد شده اند

نمونه مدل های جاکفشی  با مد روز

از جمله مهمترین لوازمی که در دکوراسیون خانه و آپارتمان استفاده می شود جاکفشی است. کمدی که برای نگهداری از کفش در ورودی منزل طراحی شده است. اولین ویژگی که جاکفشی مناسب باید داشته باشد این است که علاوه بر جادار بودن فضای کمی را در ورودی منزل اشغال کند. جاکفشی های بزرگ در ورودی های کوچک ممکن است مزاحم ورود و خروج شما و همسایها شود. در مقابل، نبودن جاکفشی و پراکنده بودن کفش ها نیز همین مشکل را ایجاد خواهد کرد و ظاهری ناپسند را در ورودی منزل بوجود می آورد.  نوع دیگری از جاکفشی 2019 که به تازگی مد شده اند مخصوص خانه های بزرگ هستند. این جاکفشی های بزرگ و زیبا درون اتاق جا می گیرند. اگر شما نیز منزل بزرگ و ویلایی دارید می توانید از این مدل جاکفشی ها استفاده کنید و تمام کفش های زیبا و رنگارنگ خود را در اتاق لباس خود داشته باشید. مدل های زیادی از این جاکفشی ها طراحی و ساخته شده اند که دکوراسیون کلی اتاق را تشکیل می دهند.از این رو مدل و سبک طراحی این جاکفشی ها برای افراد اهمیت زیادی دارد. 
 

 

مدل جاکفشی 2019

اما جاکفشی هایی که در ورودی منازل استفاده می شوند نباید ارتفاع زیادی داشته باشند تا جای زیادی را اشغال نکنند. جاکفشی های ام دی اف این قابلت را دارند که هم در بیرون منزل و هم داخل خانه از آن ها استفاده کرد. ام دی اف علاوه بر زیبایی و انعطاف درشکل پذیری، مقاومت بالایی داشته و قیمت آن ها نیز مناسب است. 

مدل جاکفشی 2019-1

 
اگر قصد خرید جاکفشی برای مغازه ی خود دارید بهتر است از کمد و قفسه های ام دی اف استفاده کنید. زیبایی ام دی اف باعث می شود مغازه ای مرتب، تمیز و مدرن داشته باشید و کفش ها را به بهترین شیوه ی ممکن در دید مشتریان قرار دهید. 
 
مدل جاکفشی 2019-2

مهمترین مزیت جاکفشی این است که نظم را به ورودی منزل شما می آورد و یک فضای زیبا و مرتب را ایجاد میکند. هر شخصی قبل از انکه به منزل شما بیاید با اولین چیزی که مواجه می شود جاکفشی است پس بهتر است به زیبایی جاکفشی و تمیز بودن آن اهمیت بدهید. جاکفشی سفید علاوه بر اینکه ظاهری مدرن دارد نشان دهنده ی تمیزی ومیزان اهمیت شما به نظافت خواهد بود.

مدل جاکفشی 2019-2

توجه به ظاهر جاکفشی زمانی افزایش می یابد که شما قصد دارید آن را در داخل منزل قرار دهید. ظاهر مدرن و شیک جاکفشی و همینطور رنگ آن باید با با دکوراسیون داخلی خانه همخوانی داشته باشد. پس زمانی که قصد خرید جاکفشی اینترنتی داشتید علاوه بر ابعاد جاکفشی به رنگ و طرح و ظاهر آن نیز دقت کنید. بسیاری افراد وقتی که جاکفشی می خرند تا مدت ها قصد دارند از این جاکفشی استفاده کنند و برایشان مهم است که جاکفشی طول عمر زیادی داشته باشد.

 

عمر طولانی جاکفشی در صورتی امکان پذیر خواهد بود که جاکفشی از متریال مقاوم ساخته شده باشد.لایه ی رویی ام دی اف های بی کیفیت پس از مدتی از سطح ام دی اف جدا شده و ظاهری ناپسند را به وجود می آورند و شما مجبور می شوید دوباره جاکفشی سفارش دهید. از این رو اگر قصد خرید جاکفشی دارید این کار را سرسری نگیرید و از هر فروشگاهی خرید نکنید. خرید از تولیدی های داخلی معتبر بهترین گزینه برای شما خواهد بود. زیرا همواره از مواد با کیفیت برای ساخت آن استفاده میکنند. اما فروشگاهها ممکن است از چندین تولیدی خرید کنند و تشخیص جنس مرغوب در این فروشگاهها کمی دشوار است.

مدل جاکفشی 2019-5

مدل جاکفشی 2019-6

مدل جاکفشی 2019-7

مدل جاکفشی 2019-9

مدل جاکفشی 2019-10

مدل جاکفشی 2019-12

مدل جاکفشی 2019-13

مدل جاکفشی 2019-13

مدل جاکفشی 2019-14

مدل جاکفشی 2019-15

مدل جاکفشی 2019-17


 

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم