به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

میز تلویزیون سفید- همیشه مدرن، همیشه جدید

 

مدل میز تلویزیون سفید مدرن و شیک

اگر اتاق نشیمن شما کوچک است براحتی میتوانید با استفاده از رنگ سفید و میز تلویزیون سفید آن را بزرگتر از چیزی که هست نشان بدهید. همانند نقاشی که از رنگ سفید برای عمق دادن به فضا استفاده می کند. دکوراسیون رنگ سفید همواره تمیز تر به نظر می رسد. البته استفاده از میز تلویزیون سفید مزایای دیگری نیز دارد که در این مقاله از بی پرت هوم علاوه بر آنکه مدل هایی از میز تلوزیون سفید مدرن و جدید را به شما نشان می دهیم به برشمردن این مزایای مهم و اساسی نیز می پردازیم.  

برخی افراد علاقه دارند که "میز تلویزیون" آن ها دو رنگ باشد، اما مدل مناسب و رنگ دلخواه خود را در مراکز فروش میز تلویزیون پیدا نمی کنند. پیشنهاد ما به شما این است که پس از انتخاب محصول مورد نظر در سایت بی پرت هوم رنگ آن را به رنگ دلخواه تغییر داده و ابعاد آن را نیز مشخص کنید.

 

میز تلویزیون سفید

(برای بزرگنمایی روی عکس بزنید)

رنگ های روشن همچون رنگ سفید همواره به عنوان رنگ آرامش بخش شناخته شده اند. برای ایجاد حس آرامش بیشتر در فضا از دکوراسیون سفید و میز تلویزیون سفید استفاده کنید. با این کار علاوه بر آنکه فضای بزرگتر جلوه داده می شود، حس آرامش، آسایش و تعادل بیشتر را در فضای داخلی اتاق نشمین به وجود می آورید. رنگ های زیادی با سفید ترکیب می شوند که ظاهری منحصر به فرد در فضای داخلی منزل شما ایجاد می کند.

میز تلویزیون سفید و آبی

(برای بزرگنمایی روی عکس بزنید)

اگر دکوراسیون کلی منزل شما رنگی به غیر از رنگ سفید است با استفاده از میز تلویزیون سفید میتوانید یک نقطه ی کانونی در اتاق نشمین ایجاد کنید. توجه داشته باشید که حفظ تعادل در اطراف نقطه ی کانونی در دکوراسیون منزل اهمیت زیادی دارد.
اگر خواهان یک فضای روشن و دلباز در منزل خود هستید و قصد دارید از یک رنگ همه پسند و پرطرفدار استفاده کنید یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما دکوراسیون سفید است. سایت بی پرت هوم این امکان را برای شما فراهم کرده است که میز تلویزیون مورد نظر خود را انتخاب و سپس به صورت آنلاین طراحی کنید و رنگ و ابعاد آن را مطابق با دکوراسیون داخلی منزل خود انتخاب کنید.

 

میز تلویزیون سفید صدفی

میز تلویزیون مدرن سفید

چنانچه فضای داخلی منزل شما از نور کافی برخوردار است و یک پنجره در اتاق نشیمن خود دارید با استفاده از "میز تلویزیون سفید" که توانایی بازتاپ نور را دارد می توانید محیطی درخشان تر و دلبازتر داشته باشید. پس اگر خواهان فضایی پر نور و روشن هستید میز تلویزیون به رنگ سفید را در اولویت های خود قرار دهید.

میز تلویزیون سفید طلایی

میز تلویزیون سفید جدید

امروزه سادگی در طراحی مدرن حرف اول را می زند. رنگ سفید یکی از لوکس ترین، مدرن ترین و ساده ترین رنگ هایی است که در دکوراسیون های مدرن زیاد به چشم می خورد. این رنگ به خوبی با رنگ طلایی ترکیب می شود و فضایی پر زرق و برق را ایجاد میکند. پس اگر خواهان میز تلویزیون لوکس و مدرن هستید رنگ سفید را انتخاب کنید و از آن لذت ببرید. اگر دکوارسیون کلی منزل شما سفید طلایی است می تواند با اضافه کردن یراق آلات طلایی به میز تلویزیون آن را به یک میز تلویزیون سفید طلایی تبدیل کنید.

میز تلویزیون صدفی

میز تلویزیون سفید جدید

(برای بزرگنمایی روی عکس بزنید)

میز تلویزیون سفید کرم

میز تلویزیون جدید سفید

میز تلویزیون

میز تلویزیون سفید 2020

 

 

میز تلویزیون سفید مشکی

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون خاکستری

 

میز تلویزیون سفید و مشکی

میز تلویزیون سفید بنفش

میز تلویزیون سفید

میز تلویزیون سفید سبز

میز تلویزیون سفید وابی

میز تلویزیون سفید قهوه ای

میز تلویزیون سفید وکرم

میز تلویزیون سفید

میز تلویزیون سفید صورتی

میز تلویزیون سفید و صورتی

 

 

میز تلویزیون تیره

 

میز تلویزیون سفید خاکستری

میز تلویزیون سفید

میز تلویزیون سفید آبی

میز تلویزیون سفید آبی

خرید میز تلویزیون

 

 

 

 

 

 

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم