به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

 میز تلویزیون کوچک - مدل های جدید کم حجم

مدل میز تلویزیون جدید کوچک

میز تلوزیون از جمله ملزومات مهم در هر خانه و برای هر تلویزیونی است. افراد زمانی که تلویزیون نو خریداری میکنند در پی بهترین استند و میز تلویزیون برای آن هستند. میز تلویزیونی که علاوه بر زیبایی کاربردی نیز باشد و بتواند دکوراسیون منزل را بهبود بخشد. در این بین افرادی که در منازل کوچکتر سکونت دارند بهتر است از یک میز تلوزیون کم حجم استفاده کنند که با فضای خانه همخوانی داشته باشد. در سال های اخیر تنوع زیادی را در مدل های مختلف میزتلویزیون شاهد بوده ایم. طراحان خلاق همواره برای اتاق های کوچکتر مدل های هوشمندانه ای را طراحی کرده اند که دیدن آن ها می تواند به شما در خرید میزتلوزیون بهتر و کاربردی تر یاری رساند. در ادامه مدل هایی از میز تلویزیون کوچک آورده شده است.

 

میز تلویزیون کوچک1

(برای بزرگنمایی روی عکس بزنید)

.مانی که قصد خرید میزتلویزیون دارید باید فاکتورهای گوناگونی را مد نظر قرار داده و سپس در صفحات مختلف اینترنت یا در بازار مشغول به دیدن مدل های مختلف میزتلوزیون شوید. مهمترین این فاکتورها انداره، قیمت، کیفیت متریال به کار رفته، سبک طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی، دیوار پشت تلویزیون و رنگ دکوراسیون و دیوار می باشد.

 

میز تلویزیون کوچک 2

 

میز ال سی دی کوچک

زمانی که شما فضای کمی در اختیار دارید پس قبل از هر چیز باید به فاکتور اندازه توجه نمایید. طراحان داخلی عقیده دارند که میز تلویزیون زمانی زیبا به نظر می رسد که هم اندازه یا کوچکتر از تلوزیون نباشد. چنانچه فضای زیادی در اختیار ندارید بهتر است "میز تلوزیونی" انتخاب کنید که حداقل ده سانت از عرض ال سی دی شما بزرگتر باشد. چنانچه محدودیتی برای فضا ندارید می توانید این اندازه را تا دو برابر اندازه میز تلوزیون افزایش دهید.

یکی از مزایای خرید میز تلویزیون از سامانه بی پرت این است که شما میتوانید پس از انتخاب مدل میز تلوزیون، ابعاد و همچنین تعداد کشوها را مشخص کنید. که این امر راحتی خرید اینترنتی شما را افزایش می دهد و می توانید میز تلویزیون را دقیقا مطابق با فضای منزل خود طراحی نمایید. علاوه بر این امکان انتخاب رنگ نیز برای شما مقدور می باشد.

میز تلویزیون کوچک 3

میز تلویزیون کوچک و مدرن:

زمانی که طراحی کلی منزل شما از سبک مدرن پیروی می کند پس باید میز تلویزیون خود را از طرح های مینیمال و امروزی انتخاب کنید. از جمله ویژگی های میز تلویزیون طراحی شده به سبک مدرن، شکل ساده و جمع و جور، فضای زیاد جهت ذخیره سازی، استفاده از خطوط سادهو کشوهای بدون دستگیره می باشد. مدل هایی که در صفحه ی محصولات خانگی بی پرت مشاهده می کنید از جمله بروزترین مدل های میز تلوزیون مدرن در سال اخیر میباشد. 

 

میز تلویزیون کوچک 4

 

قیمت میز تلویزیون کوچک:

قیمت میز تلویزیون کوچک به پارامترهایی همچون کیفیت متریال، جنس یراق آلات و محل خرید شما بستگی دارد. شما پس از ویرایش محصول مورد نظر در بخش طراحی آنلاین میز تلویزیون می توانید قیمت را مشاهده کنید. از آنجا که میز تلویزیون های ساخته شده توسط شرکت بی پرت مستقیما از درب کارخانه به منزل شما ارسال می شود و هیچ گونه واسطه ای در این بین وجود ندارد، قیمت میز تلویزیون در بی پرت در عین سفارشی بودن بسیار کمتر از سایر فروشندگان می باشد.   

 

میز تلویزیون کوچک 5

(برای بزرگنمایی روی عکس بزنید)

میز تلویزیون کوچک 6

میز تلویزیون کوچک 7

میز تلویزیون کوچک 9

(برای بزرگنمایی روی عکس بزنید)

میز تلویزیون کوچک 10

میز تلویزیون کوچک 11

میز تلویزیون کوچک 12

میز تلویزیون کوچک 13

(برای بزرگنمایی روی عکس بزنید)

میز تلویزیون کوچک 13

امیداریم این مطلب از بی پرت برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشید بهترین مدل میز تلویزیون کوچک خود را انتخاب کنید. 

    

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم