به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

کمد لباس تک درب + مدل های ساده اما جادار و شیک

مدل کمد لباس تک درب

امروزه اغلب افراد قصد دارند در اتاق های مختلف منزل خود از کمد لباس تک درب و ساده و مدرن استفاده کنند. این کمدها فضای کمتری را اشغال می کند و در عین حال میتواند نیاز افراد خانواده را برطرف کند. در این مطلب از بی پرت تصاویری از انواع کمد لباس تک درب ساده با طراحی شیک و کاربردی را مشاهده خواهید کرد.

 

کمد لباس ام دی اف تک درب

 

کمد لباس یکی از مهم ترین قسمت ها در هر اتاقی است که طراحان داخلی به زیبایی و جادار بودن آن اهمیت زیادی می دهند. سبکی که برای طراحی کمد لباس انتخاب می کنید می تواند نشان دهنده ی سبک کلی اتاق شما باشد. از این رو اگر به سبک های مدرن علاقه مندید کمد لباس تک درب با طراحی مدرن می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

 

 
از کمد لباس تک درب می توانید برای طراحی دکوراسیون اتاق درابعاد بزرگ یا کوچک استفاده نمایید. درطراحی کمد تک درب اغلب از یک رنگ استفاه می کنند اما این شیوه طراحی ممکن است کمی کسل کننده باشد بنابراین اگر شما تمایل دارید کمد لباس تک درب را به صورت ساده طراحی کنید بهتر است از دو رنگ خاص که مکمل یکدیگریند استفاده کنید تا دکوراسیون اتاق شما از یکنواختی خارج شود.
 
 
 
 

طراحی کمد لباس تک درب

طرح های مختلفی از کمد تک درب موجود است. این کمدها در عین تک درب بودن میتوانند شامل دراور نیز باشند. و یا از دو طبقه جداگانه تشکیل شود که یک طبقه ی آن مخصوص آویزان کردن لباس و قسمت دیگر مخصوص طبقات باشد. 
هر یک از این مدل ها کارایی خاص خودشان را دارند و بهتر است شما قبل از طراحی کمد لباس تک درب سلیقه شخصی و نیاز خود را در نظر بگیرید و سپس با کمک بخش طراحی آنلاین کمدتک درب سایت بی پرت کمد دلخواه خود را سفارش دهید. 
در این مطلب تصاویری از انواع کمد تک درب ساده با طراحی شیک و کاربردی آورده شده است که امیدواریم این کمدهای لباس ساده و در عین حال جذاب توجه شما را جلب نماید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها دکوراسیون شیک و متفاوتی را در اتاق خود داشته باشید.

کمد لباس تک درب جدید

کمد لباس تک درب جدید

 

کمد لباس تک درب مدرن

کمد لباس تک درب مدرن 

 

 

کمد لباس تک درب شیک

 

کمد لباس تک درب شیک

 

مدل کمد لباس تک درب قهوه ای

 

مدل کمد لباس تک درب

 

مدل کمد لباس تک درب نو

 

طراحی کمد لباس تک درب

 

مدل کمد لباس تک درب

 

کمد لباس تک درب قهوه ای

 

مدل کمد لباس تک درب-6

 

کمد لباس تک درب سفید

 

مدل کمد لباس تک درب-2

 

کمد لباس تک درب کشو دار

 

مدل کمد لباس تک درب-3

 

کمد لباس تک درب با جاکفشی

 

مدل کمد لباس تک درب-3

 

 

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم