به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

کمد لباس سفید- معجزه ای در اتاق کوچک شما

بسیاری از افراد  برای طراحی کمد لباس خود از ام دی اف سفید یا براق  استفاده می کنند این رنگ مزایای زیادی دارد که مهمترین آن  زیبایی است. استفاده از رنگ سفید درکمد لباس نشانگر زیبایی و اهمیت بیشتر شما به نظافت اتاق خواهد بود.  برای انکه کمد لباس سفید درخشنده تری داشته باشید نیاز است که به نظافت آن بیشتر توجه کنید. اغلب افراد از  رنگ سفید  بخاطر شیکی و سادگی استفاده می کنند از این رو یک مطلب از بی پرت به جدیدترین مدل های کمد لباس سفید که به تازگی طراحی شده اند اختصاص یافته است. اکثر این کمدها به سبک مدرن و امروزی  طراحی شده اند اما در اندازه و طرز قرار گرفتن شلف ها، قفسه ها، دراورها و کمد با میله ی آویز با یکدیگر تفاوت دارند.

برای طراحی و سفارش کمد لباس دلخواه، روی محصول مورد نظر در صفحه ی سفارش محصولات  کلیک کنید.

کمد لباس سفید پرطرفدارترین نوع کمد است.

اتاق  یکدست سفید فضایی کاملا ایده آل  برای استفاده از لوازم رنگارنگ و خلق  تضاد ایجاد می کند. البته یک اتاق مدرن  با لوازم سفید و کمد لباس  سفید به خودی خود زیبا و دوست داشتنی است و نیازی به اضافه کردن رنگ های متضاد نخواهد داشت. اما برخی از افراد تمایل دارند از رنگ های دیگری همچون مشکی، آبی، قهوه ای، زرد و … در اتاق خود  بیشتر استفاده نمایند. برخی افراد نیز لوازم و دیواره ها را سفید انتخاب می کنند اما در کفپوش از یک رنگ گرم مانند چوب بهره می گیرند. در کنار رنگ سفید هر رنگی زیبایی و جلوه ای منحصر به فرد خواهد داشت.

مطلب بیشتر کمد لباس مدرن- این مدل های شیک را از دست ندهید

 

کمد لباس سفید

 
بهتر است که برای اتاق های کوچک از کمد لباس سفید رنگ  استفاده نمایید. اگر شما می خواهید از فضای اتاق خود نهایت استفاده را ببرید بهتر است کمدهایی  با قفسه های زیاد را سفارش دهید تا بتوانید برای چیدمان انواع لباس ها و سایر لوازم از ان استفاده کنید.
از مزایا رنگ سفید این است که توهم فضای بزرگتر را ایجاد خواهد کرد و برای اتاق کوچک شما مناسب خواهد بود. چنانچه نور اتاق شما کم است می توانید از کمد لباس هایگلاس استفاده کنید تا بازتاب نور آن بیشتر شود..
کمدهای لباس زیر نمونه بسیاری عالی از کمد لباس سفید و مدرن می باشند.

 

مطلب بیشتر کمد لباس تک درب- مدل های ساده اما جادار و شیک

 

فراموش نکنید که طراحی کمد لباس یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در هر اتاقی  به آن توجه شود. کمد لباس فضای زیادی از اتاق شما را اشغال می کند از این رو سعی کنید آن را به گونه ای طراحی کنید که کاملا کاربردی باشد و تمام لوازم شما را در خود جای دهد. امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند.

کمد لباس سفید

کمد لباس سفید مات

کمد لباس سفید مشکی

کمد لباس سفیدمدرن

مطلب بیشتر کمد لباس نوجوان- مدل های جذاب و پرانرژی

کمد لباس سفید

کمد لباس سفید جدید

مطلب بیشتر کمد لباس فانتری- کلکسیونی از رنگها و طرح های خلاقانه

کمد لباس سفید

 

کمد لباس سفید عروس

کمد لباس سفید جدید

کمد لباس سفیدزنانه مردانه

کمد لباس سفید

کمد لباس سفید جادار

کمد لباس سفید

کمد لباس سفید لوکس

کمد لباس سفید

کمد لباس سفید ریلی

کمد لباس سفید

کمد لباس سفید

کمد لباس سفید

کمد لباس سفید دیواری

کمد لباس سفید

کمد لباس سفید

 

 
.  
.

 

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم