به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

کمد لباس فانتری- کلکسیونی از رنگها و طرح های خلاقانه

مدل کمد لباس فانتری و جدید

طرح، رنگ و مدل کمد لباس یکی از مهترین مسائل در مبحث طراحی داخلی اتاق است. اکثر افراد خوش ذوق و خلاق دوست دارند تا در طراحی لوازم منزل از مدل های خلاقانه و آنچه واقعا خواسته درونی آن ها است استفاده شود. طراحی مدل کمد لباس فانتری بیشتین کاربرد را در اتاق کودکان و نوجوانان دارد. اما این بدان معنا نیست که شما نتوانید از طراحی های خلاقانه و رنگی به صورت مدرن بهره نگیرید.

کمد لباس فانتری

 

 

در طراحی کمد لباس فانتزی خلاقیت و رنگ حرف اول را می زند. استفاده از رنگ های شیرین و جذاب می تواند فضای خسته کننده ی اتاق شما را به محیطی زیبا و دوست داشتنی مبدل کند. فضایی که هیچ گاه از خاطر هیچکس نخواهد رفت. زیرا کمد لباس ها امروزه در انواع طرح های ساده و به سبک مینیمال طراحی می شوند که در این میان مدل کمد لباس فانتری می تواند ایده ای خاص و متفاوت باشد.

کمد لباس فانتری-1

 

 

اگر شما نیز تمایل دارید از مدل کمد لباس فانتزی در منزل خود استفاده کنید طرح های از برگزیدگان برای شما عزیزان آورده شده است. انتخاب کمد لباس فانتزی و شیک برای اتاق خواب کار چندان آسانی نیست. بهتر است در انتخاب طرح و رنگ مدل کمد لباس فانتزی قبل از هر چیز به سبک و رنگ های به کار رفته در دکوراسیون کلی اتاق توجه نمایید تا زیباترین چشم انداز را در گوشه ای از منزل خود ایجاد کنید.

کمد لباس فانتری-2

برخی افراد تصور میکنند که کمد لباس فانتری به معنای کمد لباس با رنگ روشن یا جیغ است. اما نیاز نیست هنگام انتخاب رنگ خودتان را محدود به رنگ های روشن کنید. امروزه برای طراحی اتاق خواب فانتری ازترکیب رنگ سیاه و سفید نیز استفاده می شود. کمد لباس فانتزی در رنگ های متنوع روشن و تیره طراحی و ساخته می شوند. اگر شما قصد دارید که دکوراسیون خواب مدرن و در عین حال شیکی داشته باشید به نظر برسد مدل کمد لباس فانتزی با ترکیب رنگ سیاه و سفید می تواند برای شما انتخاب ایده آلی باشند. کمد لباس فانتری یک کمدایده آل برای اتاق خواب کودک شماست. شما میتوانید با توجه نیاز و جنسیت کودک عزیزتان رنگ، طرح، مدل و تعداد قفسه، طبقه و دراورهای کمد لباس را مشخص کنید.

 

 

شما با نگاه کردن به این تصاویر میتوانید برای تزیین اتاق دخترتان ایده بگیرید.

کمد لباس فانتری-3

 

 

کمد لباس فانتری-4

 

کمدلباس فانتزی مشکی صورتی

 

کمد لباس فانتری-4

 

کمدلباس فانتری سفیدمشکی

 

کمد لباس فانتری-5

 

کمدلباس رنگی

 

کمد لباس فانتری-6

 

کمدلباس مشکی سفید

 

کمد لباس فانتری-7

 

کمدلباس فانتزی و ساده

 

کمد لباس فانتری-8

کمد لباس فانتری-9

کمد لباس فانتری-10

کمد لباس فانتری-11

کمد لباس فانتری-12

کمد لباس فانتری-13

کمد لباس فانتری-14

کمدلباس مشکی

کمد لباس فانتری-15

کمد لباس فانتری-16

 

 

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم