به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

کمد لوازم بهداشتی- مدل های شیک، مدرن و کاربردی

مدل کمد لوازم بهداشتی 

بیشتر حمام ها مملو از لوازمی هستند که بدون هیچ نظمی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. هیچ یک از اعضای خانواده این بی نظمی را دوست ندارند. کمبود وسیله ای کاربردی و جادار که تمامی لوازم را مرتب در کنار هم جای داد یکی از مهمترین دلایل این آشفتگی در فضای حمام یا بیرون آن خواهد بود. در این مطلب مدل هایی از  کمدلوازم بهداشتی ساده را در اختیار شما قرار می هیم تا به کمک آن بتوانید دکوراسیون اتاق یا حمام خود را از هرج و مرج نجات دهید و از لوازم خود براحتی استفاده نمایید. 

برخی از حمام ها تحت عنوان حمام های لوکس بسیار بزرگ هستند و هر بخش آن جایگاهی با عملکرد متفاوت است. به طور مثال بخشی مخصوص استراحت، بخش برای تعویض لباس و بخشی برای دوش گرفتن دارد. اما حمام های ساده تر فضای بزرگی برای انجام این قبل امور ندارند. همیشه کوچکی فضا به معنای اشفتگی و به هم ریختگی نخواهد بود.  

 

مطلب بیشتر کمد لباس کشودار-کدام یک از این طرح ها را می پسندید؟

 

اگر شما نیز جز افرادی هستید که قصد طراحی کمد لوازم بهداشتی برای اتاق یا حمام خود را دارید نگران کمبود جا نباشید. کوچکترین کمدها نیز می توانند نظم لازم وکافی را فضای داخلی حمام محیا کنند. 
مرتب کردن حمام و سرویس بهداشتی به طور روزانه کلیدِ داشتن یک دکوراسیون داخلی بسیار منظم و حرفه ای است. اگر می خواهید منزلی مرتب، لوکس و مدرنی داشته باشید باید ابزار لازم برای آن را نیز محیا کنید.

کمد لوازم بهداشتی-15

کمد شلف بندی مخصوص حمام

چنانچه  روشویی حمام شما به اندازه ای نیست که تمام وسایل خود را در آن جای دهید و به ناچار  از قسمت های دیگر حمام برای گذاشتن وسایلتان استفاده کنید، به جای این کار می توانید از قفسه ها و شلف های حمام  بهره بگیرید.هر قفسه  می تواند مخصوص به یک نفر باشد تا هر شخصی به راحتی لوازم خود را بیابد

 

مطلب بیشتر کمد لباس نوزاد پسر- مدل های جدید برای شاهزاده ی کوچکتان

 

برخی از حمام های لوکس دارای یک کمد جداگانه برای لباس و یک کمد برای لوازم بهداشتی می باشند که این امکان را به شما می دهند تا پس از حمام سشوار کنید، لباس بپوشید، و آماده شوید.  کمدهای دیواری، نور طبیعی و ملایم و آینه‌ها  از اجزا اصلی این قسمت می باشند. ..
در این مطلب قصد داریم چند مدل کمد و شلف بندی مدرن و زیبا  متناسب با حمام های ایرانی را با هم بررسی کنیم.  کمدلوازم بهداشتی هم میتواند در حمام و هم خارج از حمام مورد استفاده قرار بگیرد. اما چنانچه قصد نگهداری آن را در حمام داشتید از ام دی افی برای ساخت آن استفاده کنید که مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب داشته باشد.  

 

مطلب بیشتر کمد لباس لاکچری- به سلیقه ی اروپایی ها

 

کمد لوازم بهداشتی

کمد لوازم بهداشتی جدید

 

مطلب بیشتر کمد لباس تک درب- مدل های ساده اما جادار و شیک

 

کمد لوازم بهداشتی-1

کمد لوازم حمام

 

کمد لوازم بهداشتی-2

مدل کمد لوازم بهداشتی

کمد لوازم بهداشتی-3

کمد لوازم بهداشتی مدرن

کمد لوازم بهداشتی-4

کمد لوازم بهداشتی-5

کمد لوازم بهداشتی-6

کمد لوازم بهداشتی-7

کمد لوازم بهداشتی-8

کمد لوازم بهداشتی-9

کمد لوازم بهداشتی-10

کمد لوازم بهداشتی-11

کمد لوازم بهداشتی-11

کمد لوازم بهداشتی-14

 


 

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم