جاکفشی ایستاده- انوع مدل های ساده با قیمت مناسب

مدل جاکفشی ایستاده

جاکفشی از جمله لوازم مهم و ضروری منزل است که محل قرار گیری آن در ورودی درب منزل می باشد. امروزه مدل های فراوانی از جاکفشی طراحی و ساخته می شود که حتی برای فضاهای خیلی کوچک نیز بسیار کاربردی می باشند. اگر به دنبال خرید جاکفشی ایستاده هستید سایت بی پرت هوم این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید مدل جاکفشی را انتخاب و آن را مطابق با ابعاد مورد نظر طراحی کنید.از مهمترین مزایای جاکفشی ایستاه بی پرت قیمت مناسب و استفاد از بهترین ام دی اف و یا هایگلاس است. از آنجا که بی پرت واسطه ها را حذف کرده است قیمت جاکفشی ایستاده در بی پرت بسیار ارزانتر از بازار است. برای دیدن مدل های مختلف جاکفشی قابل سفارش در بی پرت هوم به قسمت جاکفشی سایت مراجعه کنید. در ادامه انواع  مدل های جاکفشی ایستاده ی جدبد و مدرن آورده شده است. 

 

جاکفشی ایستاده

جاکفشی ایستاده

جاکفشی ایستاده مدرن

جاکفشی های ایستاده یا در ورودی درب منزل و در بیرون از خانه یا در داخل خانه قرار می گیرند. جاکفشی ها می تواند طبق سلیقه ی شما طراحی و ساخته شود. برخی از آنها دارای آینه و رخت آویز نیز می باشند.

از مهمترین ویژگی های یک جاکفشی ایستاده میتوان به وجود درب اشاره کرد. به نمایش گذاشتن کفش ها در ورودی درب منزل شاید چندان وجه ی خوبی نداشته باشد. کفش های جور واجوری که برخی از آنها گلی و خاکی هستند و حتی بوی بد آنها در فضا پراکنده می شود می تواند براحتی در پشت درب های  جاکفشی ام دی اف ساده یا هایگلاس پنهان شود. در این صورت هیچ بچه ی کوچکی نیز به آن ها دسترسی نخواهد داشت.

جاکفشی ایستاده

 

 

جاکفشی ایستاده

جاکفشی ایستاده

مدل جاکفشی جالباسی

جاکفشی های ایستاده معمولا به گونه ای طراحی می شوند که علاوه بر کفش ها محل مناسبی نیز برای قرار گیری پالتو، کت، کاپشن و ... را نیز فراهم کنند. معمولا علاوه بر کفش ها، بارانی خیس یا چتر خیس نیز در داخل منزل جایی ندارد از این رو وجود یک جاکفشی ایستاده ی جادار در ورودی درب منزل از ضروریات است.  محل قرارگیری لباس ها هم می تواند درون کمد با درب بسته و هم بر روی رخت آویز در بیرون باشد. این بستگی به سلیقه ی شما دارد که بخواهید آن ها را از نظرها پنهان کنید یا برایتان تفاوتی ندارد.   

کفش های زمستانی بیشترین حجم جاکفشی را اشغال میکنند از این رو قبل از سفارش انلاین جاکفشی در سایت بی پرت چکمه های بلند و کوتاه اعضای خانواده را در نظر بگیرید.

 

 

جاکفشی ایستاده

جاکفشی ایستاده

جاکفشی ایستاده

جاکفشی ایستاده

 

 

جاکفشی ایستاده

جاکفشی ایستاده

 

 

جاکفشی ایستاده

جاکفشی ایستاده

جاکفشی ایستاده

جاکفشی ایستاده

آیا درباره این کالا سوال یا نظری دارید؟