جاکفشی باریک و کم عرض ایستاده در انواع مدل ها و طرح ها

جاکفشی باریک و کم عرض در مدل های زیبا و مدرن

 

هنگامی که تعداد کفش هایی که خریداری میکنید بالا می رود احتمالا نگهداری از آن ها به چالش تبدیل خواهد شد. خصوصا اگر فضای کمی برای ذخیره سازی داشته باشید. جاکفشی های ایستاده ی بلند و باریک می تواند بدون هیچ زحمتی کفش های شما را در خود جای دهد. عرض باریک قفسه اجازه می دهد که جاکفشی را در هر کنج یا گوشه ای قرار دهید. 

برای طراحی و سفارش جاکفشی دلخواه، روی محصول مورد نظر در صفحه ی سفارش محصولات  کلیک کنید.
وقتی صحبت از جاکفشی ایستاده ی باریک می شود احتمالا مدل های ساده و معمولی در ذهن شما تداعی می شود. اما در این بخش از بی پرت مدل های زیادی از این سبک جاکفشی آورده شده است که بسیار زیبا و مدرن هستند. 

جاکفشی باریک


1- این مدل جاکفشی دارای شلف و قفسه بندی است که برای چکمه ها و انواع کفش های شما مناسب میباشد. هر چیزی می تواند در این قفسه ها جای گیرد. این قفسه خیلی زود محبوب شما خواهد شد زیرا هر وسیله ای که بهتر است در دسترس شما باشد می تواند جایی در قفسه داشته باشد.

جاکفشی باریک

2- این سبک جاکفشی در هر رنگی می تواند ساخته شود. قفسه ی پایینی این جاکفشی برای لوازم بزرگتر طراحی شده است.

جاکفشی باریک
3- اگر به جاکفشی سبک روستیک علاقه مندید می توانید از ام دی اف طرح چوب برای ساخت جاکفشی ایستادهاستفاده کنید. برای کاهش عرض جاکفشی قفسه های آن به صورت زاویه دار نصب شده است.

جاکفشی باریک
4- اگر ورودی منزل شما ارتفاع زیادی دارد از این مزیت استفاده کنید و ارتفاع جاکفشی را نیز بیشتر در نظر بگیرید. این جاکفشی قاب قابل چرخشی دارد که می تواند در جهت مختلف حرکت کند. برای افزایش کاربری جاکفشی درب آن با آینه پوشانده اند تا توهم فضای بزرگتر را ایجاد کند.

جاکفشی باریک
5- جاکفشی بدون دستگیره می تواند به راحتی با دکوراسیون شما هماهنگ شود. برای داشتن یک جاکفشی بدون دستگیره می توانید از انواع مدل های دستگیره پنهان و دستگیره فشاری استفاده کنید.

جاکفشی باریک
6- این جاکفشی آینه دار در عین باریکی دارای قفسه های بزرگی است که به خوبی با دکوراسیون های مدرن ست می شود. این 5 طبقه فضای لازم را برای ذخیره سازی انواع کفش فراهم می کند.
در ادامه مدل های دیگری از جاکفشی ایستاده باریک و کم عرض اورده شده است.

جاکفشی باریک

جاکفشی باریک

جاکفشی باریک

جاکفشی باریک

جاکفشی باریک


 

آیا درباره این کالا سوال یا نظری دارید؟