جاکفشی زیرپله  توکار مخصوص آپارتمان ها با طراحی مدرن

مدل جاکفشی زیرپله  توکار جدید آپارتمانی

امرزوه شاهد کم شدن فضای اکثر منازل هستیم از این رو طراحان داخلی سعی میکنند ایده های جدید و خلاقانه ای برای استفاده از تمام فضای منزل همچون زیرپله ها بکارببرند. یکی از این ایده ها ساخت جاکفشی مخصوص زیرپله است. جاکفشی زیر پله تو کار مخصوص خانه های دوبلکس یا آپارتمان ها که می تواند مشکل فضای کم شما را کاهش دهد. 

برای طراحی و سفارش جاکفشی دلخواه، روی محصول مورد نظر در صفحه ی سفارش محصولات  کلیک کنید.
ما در این بخش از بی پرت عکس هایی از مدل  جاکفشی زیرپله آماده کرده ایم که کاملا مدرن و زیبا می باشند. دیگر نیازی نیست که نگران کمبود فضا در ورودی منزل خود باشید شما از این پس میتوانید با نگهداری کفش های تابستانی و زمستانی خود در زیرپله فضای بزرگتر و جادارتر در ورودی منزل خود داشته باشید بدون آنکه کفش ها مزاحتمی برای رفت و آمد شما ایجاد کنند. 
از این عکس ها ایده بگیرید تا جاکفشی مناسبی را در زیرپله منزل خود داشته باشید.

جاکفشی زیرپله


یکی دیگر از مکان هایی که میتوان به عنوان محلی برای قرار دادن جاکفشی در نظر گرفت زیرپله ی خانه ی دوبلکس است. در خانه های دوبلکس اکثرا این فضا نادیده گرفته می شود و همین خالی بودن در برخی موارد زیبایی دکوراسیون داخلی منزل شما را کاهش خواهد داد. یکی از جاکفشی هایی که برای این مناطق بسیار مناسب است جاکفشی نیکمت دار و مبله است. 

جاکفشی زیرپله

زیرپله یک نقطه ی مناسب برای قرار دادن جاکفشی نیمکت دار است. این جاکفشی علاوه بر انکه می تواند کفش ها و وسایل اضافه ی شما را در خود جای دهد و مثل یک کمد در گوشه ای از فضا قرار گیرد، میتواند مانند یک صندلی تزئینی فضای شما را کاربردی تر کند. شما به راحتی میتوانید روی کوسن این جاکفشی بنشینید و کفش های خود را براحتی بپوشید. 

جاکفشی زیرپله

با استفاده از جاکفشی زیرپله ای دیگر نیاز نیست زیر پله ی خود را تبدیل به انباری کنید و به دلیل بهم ریختگی آن، انجا را بپوشانید. بلکه میتوانید آن را به قسمتی از دکوراسیون منزل خود تبدیل کرده و  از آن به بهترین شکل استفاده کنید.

جاکفشی زیرپله ت

هنگام خرید جاکفشی برای زیرپله  بهتر از مدل های خلاقانه استفاده کنید. این مدل ها فضای بیشتری را در اختیار شما قرار می دهند و علاوه بر آن فضای خاصی را اشغال نمی کنند. مدل های جادار معمولا شامل کشو و کمد هستند که به شما کمک میکنند در سریعترین زمان به کفش یا لوازم مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. 

جاکفشی زیرپله ت

گاهی نیازی نیست که شما تمام زیرپله ی خود را تبدیل به جاکفشی کنید تا از حداکثر فضا بهره ببرید. استفاده از جاکفشی کوچک نیز در برخی موارد میتوانید نیازهای شما را برطرف کند. علاوه بر آن می توانید در کنار جاکفشی از لوازم تزئینی دیگر نیز استفاده کنید و ورودی منزل خود را بهبود ببخشید.  

جاکفشی زیرپله

جاکفشی زیرپله

جاکفشی زیرپله

جاکفشی زیرپله

جاکفشی زیرپله

جاکفشی زیرپله

جاکفشی زیرپله

جاکفشی زیرپله

جاکفشی زیرپله

جاکفشی زیرپله

جاکفشی زیرپله

همانطور که در این مطلب مشاهده نمودید ایده های مختلفی برای طراحی جاکفشی زیرپله وجود دارد که این موارد تنها تعداد محدودی از طرح ها می باشد. جاکفشی های آورده شده در بخش محصولات خانگی بی پرت می تواند به عنوان جاکفشی زیر پله ی شما باشد. 
 

آیا درباره این کالا سوال یا نظری دارید؟