جاکفشی نیمکت دار- کم حجم مناسب آپارتمان ها

جاکفشی نیمکت دار اپارتمانی مناسب فضای کوچک 


بدون شک هر خانواده ای تعداد زیادی کفش دارند که سازماندهی این کفش ها نیاز به یک جاکفشی جادار خواهد داشت. امروزه در آپارتمان ها به دلیل کمبود جا جاکفشی نیمکت دار جز پرطرفدارتین جاکفشی ها می باشند. مدل های خلاقانه ای که امروزه طراحی شده اند قابلیت آن را دارند که تعداد زیادی از کفش های شما در آپارتمان را در خود جای دهند. در این بخش از بی پرت قصد داریم مدل های زیبا و جادار و در عین حال کم حجم جاکفشی نیمکت دار مناسب اپارتمانها را به شما معرفی کنیم.  

 

جاکفشی نیمکت دار

جاکفشی نیمکت دار

برخی از شما ممکن است جاکفشی داشته باشید اما به دلیل جاگیر بودن و قدیمی بودن آن قصد تعویض آن را داشته باشید. هنگامی که فصل تغییر می کند و چکمه های جدیدی می خرید نیاز شما به یک جاکفشی که کم حجم و جادارباشد بیشتر خواهد شد. اگر قصد خرید جاکفشی جدید دارید بهتر است مدلی را انتخاب کنید که علاوه بر کاربردی بودن مقاومت زیادی نیز داشته باشد و تا سال های سال از مد نیافتد. شکل های زیر مدل های خلاقانه ای هستند که تمام نیاز های شما را برطرف خواهند کرد.
یکی از فاکتورهایی که بسیاری از افراد به آن توجه می کنند ارزان قیمت بودن جاکفشی است. جاکفش های نیمکت دار درانواع طرح ها و سبک ها ساخته می شوند که هر کدام با توجه به نوع متریال، شرکت سازنده و طرح بکارگرفته شده قیمت مختلفی دارند.انواع جاکفشی نیمکت دار در سایت بی پرت هوم قابل سفارش است. از نوع ساده گرفته تا ایستاده و دارای جالباسی. این نوع جاکفشی ها به دلیل آنکه  بدون واسطه  مستقیم از درب کارگاه به منزل شما ارسال می شود جز ارزان قیمت ترین جاکفشی ها در بازار هستند.   

جاکفشی نیمکت دار

 

 

جاکفشی نیمکت دار

جاکفشی نیمکت دار

جاکفشی نیمکت دار


سبک و طرح جاکفشی نیمکت دار خود را طبق فضای موجود در راهرو یا ورودی منزل خود انتخاب کنید. برخی افراد جاکفشی را در داخل راهرو آپارتمان و برخی دیگر آن را در منزل میگذارند. از انجا که بیشتر راهرو ها باریک هستند می توانید در بخش طراحی انلاین جاکفشی نیمکت دار بی پرت هوم، عمق آن را کم ومطابق با ورودی آپارتمان خود انتخاب کنید. کوسن قرارگرفته روی جاکفشی مکانی برای نشستن شماست که عملکرد و کاربرد جاکفشی را افزایش می دهد. شکل های زیر این مدل جاکفشی را نشان می دهد.   

 

 

جاکفشی نیمکت دار

 

جاکفشی نیمکت دار

جاکفشی نیمکت دار

 

 

جاکفشی نیمکت دار

افرادی که تعداد کفش های کمتری دارند می توانند از جاکفش های نیمکت دار کوچک بهره بگیرند. مزایای جاکفشی کوچک این است که در هر راهرویی جای میگیرد و مزاحمتی در رفت و آمد شما ایجاد نمیکند. پس اگر کفش های کمی را به عنوان دم دستی در ورودی راهرو نگهداری میکنید به سراغ جاکفشی های بزرگ و جاگیر نباشید. یک جاکفشی باریک و کم حجم نیز نیاز شما را برطرف خواهد کرد.

جاکفشی نیمکت دار

جاکفشی نیمکت دار

 

 

جاکفشی نیمکت دار

جاکفشی نیمکت دار

جاکفشی نیمکت دار


چنانچه دکوراسیون منزل شما از سبک مدرن پیروی میکند پس تمام عناصر منزل شما نیز باید طبق این سبک انتخاب شود. حتی جاکفشی واقع شده در ورودی منزل. ورودی ها از مهمترین بخش های دکوراسیون منزل می باشد زیرا اولین مکانی است که هر کسی هنگام ورود به منزل آن را مشاهده می کند. بنابراین توجه به زیبایی جاکفشی به معنای توجه به نمای ورودی منزل خواهد بود.  

جاکفشی نیمکت دار

جاکفشی نیمکت دار

 


 

آیا درباره این کالا سوال یا نظری دارید؟