جاکفشی کوچک مخصوص فضاهای کم جا و باریک

جاکفشی کوچک کم جا و مدرن

همان طور که می دانید جاکفشی جز محصولات خانگی مهم برای هر منزلی است. یک جاکفشی زیبا تاثیری زیادی روی جلوه ی ظاهری ورودی آپارتمان شما خواهد گذاشت. در بسیاری از موارد ورودی اپارتمان ها کوچک و باریک است. در این صورت استفاده از جاکفشی های بزرگ رفت و آمد شما را مختل خواهد کرد. امروزه جاکفشی مدرن در طرح ها و ابعاد مختلفی ساخته می شوند که می تواناز آن ها در هر فضایی استفاده کرد. جاکفشی مناسب ورودی آپارتمان با فضای کم، عمق کمتر و عرض کمتری نسبت به جاکفشی های معمولی دارند. در ادامه شما را مدل های مختلف جاکفشی کوچک مناسب راهروی کم جا و باریک آشنا می سازیم.

برای طراحی و سفارش جاکفشی دلخواه، روی محصول مورد نظر در صفحه ی سفارش محصولات  کلیک کنید.

 جاکفشی کوچک و ارازن قیمت 

شما  برای تهیه یا خرید جاکفشی کوچک آپارتمانی چندین راه دارید. اولین و مقرون به صرفه ترین راه این است که خودتان دست به کار شوید و با تهیه کردن چند تخته چوب جاکفشی دقیقا طبق ابعاد مورد نظر بسته به مهارتی که دارید، بسازید. فراموش نکنید که در انتها از پوشش های محافظ برای چوب استفاده کنید تا جاکفشی شما آسیب کمتری ببیند.  

مراجعه به مرکز خرید جاکفشی 

مراکز خرید لوازم خانگی و دکوراتیو انوع و اقسام جاکفشی ها را در طرح ها و رنگ ها مختلف به شما ارائه می کنند. این روش دارای معایبی از جمله اتلاف وقت و نداشتن اطمینان درباره ی جنس ام دی اف به کار رفته در محصول می باشد. در اخر نیز ممکن است جاکفشی را به منزل خود بیاورید و متوجه شوید سایز آن را درست مطابق با ورودی منزل خود انتخاب نکرده اید و یا نتوانسته اید جاکفشی را پیدا کنید که سه فاکتور مهم آن یعنی مدل، رنگ و ابعاد مطابق با میل شما باشد. 

طراحی آنلاین جاکفشی در سایت بی پرت:

روش سوم مراجعه به بخش محصولات خانگی بی پرت و طراحی جاکفشی به صورت آنلاین است. در این روش شما دیگر نیازی به گشتن در فروشگاه اینترنتی جاکفشی یا مراکز خرید در بازار نخواهید داشت. سامانه ی بی پرت این امکان را برای شما فراهم کرده است که پس از انتخاب مدل جاکفشی مورد نظر در میان انواع مدل های کاربردی و زیبا، به طراحی آن بصورت آنلاین بپردازید. به این صورت که ابعاد مورد نظر را در بخش مربوطه وارد کرده و سپس رنگ دلخواه را وارد میکنید. پس از آن میتوانید قیمت جاکفشی خود را مشاهده کرده و آن را سفارش دهید و همه چیز را به متخصصان بی پرت بسپارید. 

جاکفشی کوچک

جاکفشی کوچک

جاکفشی کوچک

جاکفشی کوچک

جاکفشی کوچک

جاکفشی کوچک

جاکفشی کوچک

جاکفشی کوچک

جاکفشی کوچک

جاکفشی کوچک

جاکفشی کوچک

جاکفشی کوچک

جاکفشی کوچک

جاکفشی کوچک

جاکفشی کوچک

جاکفشی کوچک
 

 

آیا درباره این کالا سوال یا نظری دارید؟