راهنمای خرید کمد لباس- کدام یک مناسب من است؟

راهنمای خرید کمد لباس


برخی از ما در اتاق خود کمد هایی داریم که دقیقا مناسب ما بوده و تمام لوازم ما را سازماندهی کرده اند. اما برخی دیگر همواره امیدوارند که روزی تمام وسایل آن ها به دلخواهشان درون کمد جای گیرد. اگر شما نیز قصد خرید کمد لباس دارید و نمی خواهید در آینده جز دسته ی دوم قرار بگیرید پس تا انتهای مطلب راهنمای خرید کمد لباس با ما باشید.
کمد لباس انواع مختلف را شامل می شود، از کمد دیواری و کمد حوله گرفته تا اتاق لباس که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. 

برای طراحی و سفارش کمدلباس دلخواه، روی محصول مورد نظر در صفحه ی سفارش محصولات  کلیک کنید.

 

کمد دیواری

راهنمای خرید کمد لباس

پرطرفدارترین نوع کمد، کمدلباس دیواری  است، که دلیل آن نیز جاگیر نبودن آن می باشد. مهمترین نکته ای که باید هنگام خرید کمد دیواری در نظر گرفته شود این است تمام کمد به راحتی قابل دسترسی است. بیشتر این کمد ها دارای درب هستند که محبوب ترین آن درب ریلی است. برخی از آن ها دارای دو درب و برخی تک درب می باشد.

مطلب بیشتر کمد لباس مشکی- انواع مدل ها و ترکیب رنگی مناسب

راهنمای خرید کمد لباس

حداقل عمق برای کمد دیواری 24 اینچ در داخل دیوار داخلی است، تا بتوان به راحتی به تمام لوازم داخل کمد دسترسی کامل داشت. طول کمد دیواری با دو یا چند درب باید حداقل 60 اینچ باشد.
بهترین کمد دیواری باید شامل موارد زیر باشد:
فضاهای کوچک و بزرگ برای قرار دادن میله ها
چند شلف در ارتفاع های مختلف
تعدادی دراور( اختیاری)
محلی برای قرار دادن کفش ها
مکانی برای آویزان کردن کروات، روسری و کمربند

مطلب بیشتر کمد لباس لاکچری- به سلیقه ی اروپایی ها

راهنمای خرید کمد لباس

کمد حوله

راهنمای خرید کمد لباس

یک کمد مخصوص حوله ها، پارچه ها و پتوهای مسافرتی جایش در بسیاری از خانه ها خالی است درحالی بسیار هم پرکاربرد است. عمق مناسب برای این کمدها بین 16 تا 20 اینچ است.

مطلب بیشتر کمد لباس زنانه- مدل هایی که امسال مد شده اند

اتاق لباس

راهنمای خرید کمد لباس


اتاق لباس مدت هاست که مورد توجه افراد در منازل کوچک و بزرگ قرار گرفته است. اگر کمد لباس در هر دو طرف آویزان باشد، عرض ایده آل برای تمام اتاق 7 فوت و فاصله ی بین دو کمد 3 فوت می باشد. بهتر است میله هایی که در کمد لباس های جای می گیرند رو به روی هم قرار نگیرند. یعنی اگر در یک نقطه سمت چپ میله طراحی شده است، سمت راست شلف یا کشو قرار داشته باشد. در این صورت اتاق لباس شما جادارتر بنظر می رسد.

مطلب بیشتر کمد لباس جا دار- 20ایده کارساز برای نظم دهی به اتاق شما

راهنمای خرید کمد لباس


اگر فضای کمی دراتاق لباس دارید میتوانید از کمدها با ارتفاع بیشتری استفاده کنید. این کار هزینه ی خرید کمد لباس را افزایش خواهد داد اما قطعا کاربردی تر می باشد. اقلام فصلی میتواند در قفسه های بالایی جای بگیرد.

نقشه کمد لباس

 

راهنمای خرید کمد لباس

 

این نقشه ساختار سه نوع کمد لباس را به شما نشان می دهد: یک کمد دیواری، یک کمد حوله و یک اتاق لباس
این نقشه به ما نشان می دهد که بهترین عمق برای کمد حوله 24اینچ است که در 20 اینچ آن کمد قرار گرفته و دارای یک درب می باشد. 
کمد دیواری دارای دو درب و یک میله ی بلند است.
اتاق لباس 7 فوت عرض دارد که سه فوت آن فاصله ی خالی بین دو کمد است.

قبل از خرید کمد لباس موارد زیر را در نظر بگیرید:
قبل از سفارش کمد لباس در نظر بگیرید که چه چیزهایی می خواهید در آن قرار دهید و چگونه آن ها را مرتب کنید.
اندازه گیری های لازم را  انجام دهید.
مشخص کنید که کدام متربال برای شما مناسب بوده و با بودجه ی شما تطابق دارد. ام دی اف امروزه یکی از پرطرفدارترین متریالی است که برای ساخت کمد لباس به کار می رود.

راهنمای خرید کمد لباس


کمدی که مشاهده می کنید بهترین فضا را برای کاربرد مختلف به شما نشان میدهد. به ویژه کمد انتهایی. قفسه ای برای قرار دادن جوراب، کمر بند و دیگر اقلام کوچک در پایین کمد نصب شده است. ارتفاع زیادی برای قفسه ی کفش ها در نظر گرفته نشده است و طراح با کاهش ارتفاع تعداد قفسه های کفش را افزایش داده است.
بهترین زمان برای سفارش کمد لباس:
این یک خرید عالی برای بهار یا هر زمانی است که شما می خواهید خانه تکانی کنید. بعد از خرید کمد لباس شما احساس بهتری نسبت به لوازم خود و منزلی که در آن زندگی می کنید خواهید داشت.

آیا درباره این کالا سوال یا نظری دارید؟