به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

محصولات ام دی اف با درب فشاری

معرفی محصولات ام دی اف با درب فشاری

دستگیره پنهان

دستگیره ها ابزاری هستند که به کمک آن میتوان درب لوازمی همچون کابینت و کمد را باز و بسته کرد. میله های خمیده یا دایره ای که در بالای درب محصول نصب می شود. امروزه با مدرن شدن لوازم و محصولات این دستگیره ها دیگر کارائی سابق را نداشته و نمیتوان از آن ها به عنوان ابزاری مدرن در محصولات ام دی اف استفاده کرد. در ادامه مطلب به معرفی محصولات ام دی اف با درب فشاری یا دستگیره پنهان در بی پرت هوم می پردازیم. 

 

 

دستگیره پنهان

امروزه لوازم مدرن به سمت و سوی سادگی سوق یافته اند. هر چه لوازم و کمد ها ساده تر باشند و در آن ها از خطوط موازی و مستقیم استفاده شده باشد بیشتر معنای مدرنیته را پیدا می کند. البته سادگی تنها فاکتور یک دکوراسیون مدرن نیست اما بدون شک بخش جدا نشدنی آن است. به همین دلیل طراحان داخلی هر چیزی که سبب برهم زدن این سادگی شود را در لوازم حذف کرده اند. دستگیره ی محصولات ام دی اف نیز به همین دلیل حذف شده و ما شاهد مدل هایی هستیم که درب آن ها با فشار دست باز و بسته می شوند.

دستگیره پنهان

 

 

در سامانه بی پرت هوم این امکان را دارید که انواع محصولات را با دستگیره مخفی سفارش دهید. افراد زیادی هستند که به ست و هماهنگ بودن انواع لوازم در منزل خود اهمیت می دهند از این رو شما این امکان را دارید که رنگ بندی محصولات سفارشی خود را انتخاب کنید و آن را شخصی سازی کنید.
تنوع محصولات و ساخت حرفه ای آن ها نشانگر سال ها تجربه و تلاش متخصصان فضا گویا در این زمینه است.

دستگیره پنهان

ساختار درب فشاری

دستگیره ی مخفی در داخل درب محصول نصب می شود. ساختار کلی این دستگیره ها مکانیکی و آهن ربایی بوده و می توان با یک فشار ساده درب را به آسانی باز نمود. در واقع فنری که داخل دستگیره تعبیه شده است درب را باز می کند. 
افرادی که تجربه ی کار با محصولات ام دی اف دستگیره پنهان را ندارند قبل از خرید مطمئن نیستند که بتوانند مدت طولانی از این محصول استفاده کنند. کار کردن با این دستگیره ها بسیار راحتراز دستگیره های قدیمی که روی درب نصب می شود خواهند بود. البته اگر جنس دستگیره ی بکار رفته مرغوب باشد طول عمر بسیاری نیز خواهد داشت.

دستگیره پنهان

خرید محصولات ام دی اف با درب فشاری در بی پرت هوم

در سامانه بی پرت هوم شما این امکان را دارید که انواع لوازم خانگی ام دی اف با درب فشاری یا دستگیره پنهان در اندازه های دلخواه و مورد نیاز خود را سفارش دهید. با خرید این محصولات علاوه بر مدرن کردن دکوراسیون منزل خود از شلوغی اتاق خواب یا اتاق نشیمن  جلوگیری خواهید کرد.
جهت سفارش محصول، در صفحه اصلی سایت با انتخاب گزینه مورد نظر، مدل های پرطرفدار همراه با عکس و مشخصات برای شما به نمایش در خواهد آمد.

 

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم