میز تلویزیون هایگلاسHighgloss مدل 2020 

مدل میز تلویوزیون 2020 هایگلاس

از جمله ویژگی میز تلویزیون شیک و امروزی استفاده از جنس هایگلاس و سطح براق آن می باشد. این نوع میز تلویزیون در طرح ها و رنگ های گوناگونی عرضه می شود و میتواند با هر نوع دکوراسیونی همخوانی داشته باشد.  

خرید میز تلویزیون

 

این روزها به دلیل قیمت بالای اجناس و محصولات خانگی، کیفیت محصول برای خانواده ها بسیار پراهمیت شده است. میزتلوزیون های هایگلاس عرضه شده توسط  بی پرت هوم علاوه بر نما و طرح خیره کننده ای که دارند طول عمر بالایی نیز دارد. شما عزیزان با تداوم استفاده از این محصول می توانید به کیفیت اصلی آن پی ببرید. 

 

بی پرت هوم میز تلویزیون شما را طبق ابعاد دلخواه شما طراحی می کند. شما می توانید بر اساس اندازه اتاق خود میز تلویزیون mdf سفارش دهید.

 

میز تلویزیون mdf

میز تلویزیون هایگلاس سفید

نوع یراق آلاتی که در میز تلویزیون هایگلاس به کار رفته است نقش مهمی در کیفیت آن ایفا می کند. فراوانی یراق آلات چینی سبب شده تا برخی تولید کننده ها برای کاهش قیمت تمام شده از آن ها در میز تلویزیون استفاده کنند. اما خرید از تولیدی های معتبر این اطمینان را به مشتریان می دهد که از مرغوب ترین یراق آلات همچون  برند بلوم یا اونتوس در میز تلویزیون آن ها استفاده شده است. 

میز تلویزیون ام دی اف

قیمت میز تلویزیون هایگلاس

عوامل متعددی بر قیمت میز تلویزیون هایگلاس تاثیرگذار است . از جمله موارد اثر گذار می توان به نوع ورق هایگلاس بکار رفته در میز تلویزیون اشاره کرد. استفاده از هایگلاس و یراق آلات خارجی سبب می شود تا قیمت کلی میز تلویزیون تحت تاثیر قیمت ارز قرار بگیرد و قیمت تمام شده ی آن نیز نسبت به میز تلویزیون های ایرانی گرانتر باشد.  

از دیگر عوامل تاثیر گذار روی قیمت میز تلویزیون محل فروشگاهی است که از آن خرید می کنید. بسته به هزینه های اجاره ی محل، قیمت میزتلویزیون نیز می تواند متغیر باشد. اما بی پرت با حذف واسطه ها توانسته است قدم موثری در کاهش قیمت میز تلویزیون با کیفیت بردارد. بدین صورت که شما مستقیما از تولیدی سفارش خود را ثبت می کنید و نیازی نیست که هزینه بیشتری بابت هزینه ی اجاره ی محلی که از آن خرید می کنید بپردازید. علاوه بر آن می توانید در کمترین زمان و با ساده ترین ابزارها ابعاد، رنگ و تعداد طبقات و کشوهای میز تلویزیون را مطابق با سلیقه  دکوراسیون کلی منزل خود مشخص کنید.  
 
 

میز تلویزیون هایگلاس

میز تلویزیون هایگلاس مشکی

میز تلویزیون های ارائه شده توسط بی پرت در دو جنس ام دی اف و هایگلاس ارائه می شود. جنس هایگلاس از جدیدترین جنس ها می باشد که در رنگ های تیره و روشن موجود می باشد و شما می توانید در بین طرح ها و رنگ های مختلف میزی شیک و مدرن را که با تم اتاق پذیرایی هم خوانی دارد انتخاب کنید.

میز تلویزیون هایگلاس

میزهای تلویزیون های گلاس سطحی صاف و براق دارند اما مدل های مات آن قابلیت بازتاب نور را ندارند. اگر می خواهید میز تلویزیون شما نمایی زیبا و خاصی را در گوشه ای پذیرایی به وجود آورده توصیه می کنیم جنس هایگلاس آن را انتخاب کنید. برا جذابیت بیشتر می توانید از دو رنگ تیره و روشن در کنار هم استفاده کنید.

میز تلویزیون هایگلاس

استفاده از هالوژن های رنگی در میز تلویزیون هایگلاس سفید یکی از جدیدترن روش های طراحی این میزها در سال 2020 است.

میز تلویزیون هایگلاس

میز تلویزیون هایگلاس

میز تلویزیون هایگلاس

در این تصویر ترکیب رنگ میز تلویزیون هایگلاس مشکی طلایی انتخاب شده است.

میز تلویزیون هایگلاس

توجه به دیوار پشتی میز تلویزیون یکی از مهمترین رکن های انتخاب رنگ میز تلویزیون است.

 

قیمت و خرید میز تلویزیون

استفاده از روکش هایگلاس برای محصولات ممکن است قیمت میز تلویزیون را افزایش دهند. اما زیبایی این روکش بی حد و اندازه است و جلوه زیبایی به منزل شما می بخشد. این افزایش قیمت به نوع کشوها و تعداد درب های میزتلویزیون هم بستگی دارد. از شما دعوت می کنیم حتما محصولات بی پرت رو مشاهده کنید.

 

 

پرسش و پاسخ

    • محمد

      دوست عزیز جهت مشاهده محصولات در منوی اصلی سایت روی "میز تلویزیون" کلیک کنید.

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم