به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

نرم افزارهای طراحی دکوراسیون

اگر در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی حرفه ای هستید وقتش رسیده بهترین و حرفه ای ترین نرم افزارهای طراحی دکوراسیون داخلی را بشناسید تا بتوانید بهترین شرایط را در نظر بگیرید. امروزه طراحی دکوراسیون داخلی یکی از شغل های پر درآمد و البته لذت بخش محسوب می شود در این شغل هرچه ظرافت و دقت بیشتر باشد اثربخشی کار نیز بیشتر خواهد بود به طور کلی امروزه طراحی دکوراسیون به صورت دستی و سنتی انجام نمی شود و یک سری نرم افزار های حرفه ای برای طراحی دکوراسیون داخلی وجود دارد.

 
نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی

 

قدرتمندترین نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی

نرم افزارهای مختلفی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی طراحی و اجرا شده اند به این ترتیب می بایست بتوانید شرایطی در نظر بگیرید تا بهترین گزینه را انتخاب کنید. افراد حرفه ای معمولاً دوست ندارند از نرم افزارهای ساده و معمولی در راستای طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنند و به دنبال آپشن های گسترده تری در این راستا هستند به این ترتیب شرایطی فراهم شده است تا بتوانید نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی حرفه ای را از مدل های ساده و آماتور تشخیص دهید.

نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی

نرم افزار اسکچ آپ

کسانی که در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی فعالیت می کنند حتما نام نرم افزار اسکچ آپ را شنیده اند. نرم افزاری که از سوی شرکت گوگل عرضه شده و در راستای طراحی دکوراسیون داخلی سه بعدی نیز مورد تایید قرار گرفته است. این نرم افزار در ابتدا تنها برای طراحی دکوراسیون داخلی دو بعدی استفاده می شد اما امروزه رویکرد طراحی سه بعدی نیز برای این نرم افزار وجود دارد و نسخه های به روز رسانی شده از این نرم افزار نیز وجود دارد که سبب کیفیت بیشتر کار می شود.
شرکت گوگل پس از بررسی های پی در پی تصمیم به خرید این نرم افزار گرفت و در نهایت نسخه های رایگان و پیشرفته از آن را منتشر کرد که با استقبال زیادی روبرو شد. به طور کلی این نرم افزار در نسخه رایگان اطلاعات جالبی در اختیار کاربران قرار می دهد و شرایطی فراهم می سازد تا کاربران بتوانند به سادگی طراحی دکوراسیون برای بخش های داخلی منزل خود داشته باشند.
اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد این نرم افزار امروزه مربوط به شرکت گوگل نبوده و به واسطه trimble خریداری شده است. این نرم افزار طراحی به شما اجازه می دهد تا بتوانید ویرایش و اندازه گیری دقیق روی اشیا داشته باشید و همینطور شبیه سازی خوبی برای تصاویر دو بعدی و سه بعدی نمایید. این نرم افزار پیشرفته طراحی شده است و برای معماری و دکوراسیون داخلی منزل مناسب است.

 

نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی

نرم افزار اتوکد

طراحی دکوراسیون داخلی به واسطه نرم افزار اتوکد یکی از بهترین روش هایی است که به کمک آن میتوانید شرایط بی نظیری برای پروژه های معماری در نظر بگیرید. این نرم افزار به طور کلی پیچیدگی های خاصی دارد و کمک می کند تا بسیاری از شرکت ها بتوانند پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی سریع تر و دقیق تر انجام دهند. در این نرم افزار از ابزارهایی استفاده شده است که برای تجسم فضای داخلی خانه بسیار عالی هستند و کار با این نرم افزارها نیز به سادگی صورت می گیرد. در لیست نرم افزار های حرفه ای طراحی دکوراسیون داخلی این گزینه به نوبه خود رتبه بالایی کسب کرده است. اتوکد در بین بسیاری از دانشجویان رتبه زیادی دارد و این رویکرد سبب شده تا بسیاری از افراد بتوانند از این نرم افزار برای انجام پروژه های دانشجویی خود استفاده کنند. سه بعدی سازی و مدلسازی در فضا از ویژگی های مهم این نرم افزار محسوب می شود و در نهایت رویکردی ایجاد می کند تا بتوانید به واسطه آن ساده ترین شرایط را مدنظر قرار دهید. البته که این نرم افزار در سال های اخیر در ورژن های جدید نیز عرضه شده است و مورد توجه قرار گرفته و بسیار عالی اجرا شده است.

نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی

نرم افزار رویت

نرم افزار رویت بسیار فنی طراحی شده است و فقط کسانی می توانند از این نرم افزار به خوبی استفاده نمایند که تخصص بالایی در طراحی و ساخت و ساز دارند به طور کلی این نرم افزارها از نظر نوع طرح و شاخص بندی شرایط متنوعی ایجاد می کند و طرح های سه بعدی را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. در این نرم افزار طراحی دو بعدی به واسطه علامت گذاری صورت می گیرد و شرایط چیدمان در داخل فضای منزل نیز فراهم می شود. رویت در لیست نرم افزار های طراحی دکوراسیون داخلی سال 2021 رتبه خوبی کسب کرده است. این نرم افزار شرایطی برای محاسبه و مدیریت مالی پروژه ها نیز مدنظر قرار داده است و به طور کلی هزینه تولید و مصرف این نرم افزار به واسطه مدل سازی های پیشرفته و سه بعدی صورت می گیرد. طراحی جزئیات ساختمانی در این نرم افزار به نسبت گذشته تفاوت زیادی داشته و البته که شرایط طراحی نیز دقیق تر شده است.

 

نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی

Autodesk 3Ds Max

افراد حرفه ای که به اتودسک تسلط دارند به سادگی می توانند از نرم افزار Autodesk 3Ds Max استفاده نمایند این نرم افزار به طور کلی برای طراحی ها سه بعدی بهترین گزینه محسوب می شود و قابلیت انیمیشن سازی نیز در اختیار طراحان قرار خواهد داد. این نرم افزار دارای موقعیت افکت گذاری حرفه ای بوده و خروجی های گرفته شده بسیار دقیق و واقعی هستند که دقت نهایی کار را بیشتر می کنند. کسانی که در راستی طراحی دکوراسیون داخلی منزل و محیط کار فعالیت می کنند نرم افزار Autodesk 3Ds Max را مورد تایید قرار می دهند و معتقد هستند که این نرم افزار آپشن های پیشرفته ای برای طراحی دارد که کمک می کند دقت طراحی بسیار افزایش یابد. البته که این نرم افزار در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و یک سری به روز رسانی های خاص نیز روی آن انجام شده که به رشد بهتر آن کمک زیادی کرده است. رندر سه بعدی در این نرم افزار به قدری قدرتمند است که طراح به واسطه آن می تواند به سادگی مدلسازی داشته باشد.

نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی

نرم افزار اینفورنیا

اگر به دنبال نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین هستید، اینفورنیا بهترین گزینه برای شما محسوب می شود. این نرم افزار به طور کلی به واسطه رویکردهای مبتنی بر ابر کار می کند و برای کسانی که مسئول طراحی دکوراسیون داخلی پروژه های چند طبقه هستند مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی در این نرم افزار هم به صورت دو بعدی و هم سه بعدی اجرا می شو و آبجکت های کاملاً آماده وجود دارد که سبب می شود که طراحی دکوراسیون داخلی به صورت سفارشی نیز انجام شود. دقت کنید که سفارشی کردن اندازه ها در این نرم افزار به واسطه ساختار مشخصی دنبال می شود و در نهایت سطح نرم افزار به شکل حرفه ای دنبال می شود.
این نرم افزار به طور کلی به واسطه موقعیت اجرایی متنوعی که دارد برای کسانی که نیاز به سطح حرفه ای از طراحی دکوراسیون داخلی دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

 

نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی

راهنمای انتخاب بهترین نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی

برای انتخاب بهترین نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی در ابتدا باید بتوانید ابزارهای مورد نیاز خود را شناسایی کنید. هرچه در شناسایی ابزارها بهتر عمل کنید نتیجه بهتری کسب خواهید کرد. از سوی دیگر نیاز است که به سراغ نرم افزارهایی بروید که برخی از آپشن ها را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند این رویکرد باعث می شود تا طراحی دکوراسیون داخلی به بهترین نحو صورت بگیرد و اثر بخش باشد.

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم