کمد لباس صورتی شاد و خوشگل


مدل کمد لباس صورتی رنگ


رنگ صورتی جزء رنگ های بسیار دوست داشتنی در طراحی محصولات خانگی و دکوراتیو هستند که شامل تناژ ها و یا طیف های گسترده از پررنگ و جیغ تا کمرنگ و مات می شود .کمد لباس صورتی محبوب دل دختران و زنان خوش سلیقه شاد است زیرا هیچ رنگی مانند صورتی قدرت جلوه بخشی به فضای اتاق ندارد. فرقی نمیکند اتاق شما کم نور یا پر نور باشد، رنگ صورتی به خوبی نور را بازتاب می کند و فضای اتاق شما را بازتر و جادار تر نشان می دهد . شما میتوانید رنگ صورتی را با رنگ های دیگر ست کنید و یا این رنگ را با تعداد کمی از وسایل فلزی بکارببرید. این رنگ می‌تواند انتخابی راحت و جذاب باشد.

مطلب بیشتر کمد لباس نوجوان- مدل های جذاب و پرانرژی

بنابراین هیچ تعجبی ندارد که در همه ی اتاق ها کمد صورتی رنگ مشاهده شود. اگر می خواهید کمد لباس صورتی خود را با رنگ های دیگر ست کنید آن را با خاکستری یا طوسی امتحان کنید. این ترکیب رنگ برای هر سنی مناسب خواهد بود. از انجا که رنگ صورتی رنگ گرمی است بکاربردن آن در کنار رنگ های خنثی مانند سفید، مشکی و خاکستری دکوراسیونی مدرن را به وجود خواهد اورد.
چنانچه شما فضاهای عجیب و غریب و منحصر به فرد را بیشتر می پسنید می توانید از ترکیب دو رنگ گرم سرد استفاده کنید. پرطرفدارترین این نوع ترکیب بندی رنگ آبی آسمانی و صورتی کم رنگ است. که وابستگی به رنگ‌های پررنگ را منعکس می‌کند،

مطلب بیشتر کمد لباس نوزاد دختر- با طراحی خوشگل برای شروع زندگی

درحالیکه هر رنگ شادی برای هر فردی مناسب نیست، این رنگ زیبا و دل پذیر برای عاشقان پاستیل ایده آل است

بطور کلی میتوان گفت کمد لباس صورتی برای دستیابی به آرامش و رساندن حس آسودگی در داخل اتاق بکارگرفته می شود. یکی از پرکاربردترین تناژهایی صورتی که در کمد لباس به کار می رود صورتی ملایم یا صورتی کم رنگ است. رنگ صورتی جز رنگ های نه خیلی گرم و نه خیلی سرد و نه خیلی تیره و نه خیلی روشن است . در میانه طیف رنگ کمد لباس قرار دارد. اگر اتاق شما خیلی کوچک است استفاده از رنگ صورتی با تناژ ملایم را به شما توصیه می کنیم زیرا این رنگ توهم فضای بزرگتر را ایجاد خواهد کرد. 

مطلب بیشتر کمد لباس فانتری- کلکسیونی از رنگها و طرح های خلاقانه

در ادامه زیباترین مدل کمد لباس صورتی در تنالیته های مختلف آورده شده است. امیدواریم از این تصاویر الگوی دلخواه خود را پیدا کنید.

 

کمدلباس صورتی هایگلاس

مطلب بیشتر کمد لباس زنانه- مدل هایی که امسال مد شده اند

کمدلباس صورتی بنفش

کمد لباس صورتی بنفش

مطلب بیشتر کمد لباس مردانه- مدل های حرفه ای و مدرن باب میل مردان

کمدلباس صورتی پررنگ

کمدلباس صورتی پررنگ

کمدلباس گلبه ای

کمد لباس گلبهی

کمدلباس صورتی بچگونه

کمد لباس صورتی بچگونه

کمدلباس صورتی دخترانه

کمد لباس صورتی دخترونه

کمدلباس صورتی سفید

کمد لباس صورتی سفید

کمدلباس صورتی ریلی

کمد لباس صورتی ریلی

کمدلباس صورتی گلبه ای

کمدلباس صورتی گلبه ای

کمدلباس صورتی بنفش

کمد لباس صورتی بنفش

کمدلباس صورتی ابی

کمد لباس صورتی ابی

کمدلباس صورتی شاد

کمدلباس صورتی شاد

کمدلباس صورتی جیغ

کمدلباس صورتی تند

کمدلباس صورتی

کمدلباس صورتی جادار

کمدلباس صورتی جادار

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم