به فروشگاه اینترنتی بی پرت هوم خوش آمدید!
سوالی دارید!... بپرسید

میز تلویزیون برای فضاهای کوچک- طرح های سال 2019

مدل میز تلویزیون برای فضاهای کوچک

در خانه های مدرن و جاهایی که فضا کم است یا در منازلی که یک اتاق جداگانه برای یک تلویزیون وجود ندارد نمی توان از هر مدل میز تلویزیون استفاده کرد. با این حال،در هر خانه ای باید یک فضای کوچک یا گوشه ای برای یک تلویزیون در نظر گرفت، زیرا این مکان جایی است که خانواده دور هم جمع می شوند و از اوقات فراغت خود لذت می برند. در این بخش از بی پرت نمونه هایی از میزتلوزیون  کوچک برای فضاهای کم جا آورده شده است.

 

میز تلویزیون

برای ایجاد محیط گرم در در اطراف میز تلویزیون، می توان از فرش های مخملی نرم استفاده کرد. پرده های زیبا  و کوسن های راحت برای ایجاد یک گوشه ای دنج برای تماشای تلویزیون ایده ی فوق العاده ای هستند.

میز تلویزیون-1

از نور برای کنترل جو در اتاق تلویزیون استفاده کنید تا جایی که می توانید آرامش را در زمان تماشای فیلم مورد علاقه خود ایجاد کنید.

 

میز تلویزیون-3

اگر نمی خواهید اتاق کوچک شما خسته کننده و بی روح به نظر برسد از میز تلویزیون های رنگ روشن و شاد استفاده کنید. از خلق ایده های جدید هراسی نداشته باشید. بدون شک بازی با رنگ ها در آخر دکوراسیونی را ایجاد می کند که از یاد ببیندگان نخواهد رفت. فقط کافیست کمی با رنگ ها آشنایی داشته باشید.

میز تلویزیون-4

با استفاده از میز تلویزیون هایی که سراسر دیوار را می پوشانند می توانید فضای بیشتری برای ذخیره سازی لوزام داشته باشید. درست است که این مدل ها جاگیر هستند اما کاربردی که دارند در نهایت سبب جلب رضایت شما و همچنین زیبایی بیشتر دکوراسیون داخلی منزل خواهد شد.

میز تلویزیون-5

سبک مدرن یک گزینه عالی برای یک خانه کوچک  است زیرا شما مجبور نیستید از لوازم جانبی زیادی استفاده کنید، این مدل میز تلویزیون در بخش لوازم خانگی بی پرت به فروش می رسد. شما می توانید مدل میز تلویزیون سه تیکه را انتخاب کنید و آن را مطابق با ابعاد مورد نیاز طراحی کنید.

 

میز تلویزیو6

کمبود فضای هیچگاه نمی تواند مانع آسایش و راحتی شما شود. تزئین دیوار با تصاویر یا پوسترهای ستاره ها یا فیلم های مورد علاقه، قرار دادن صندلی راحتی و کنترل روشنایی می توانید یک محیط دوست داشتنی ایجاد کند.

میز تلویزیون-7

استفاده از رنگ هایی با تناژ خنثی به ایجاد یک فضای آرامش بخش کمک می کند. استفاده از سایه خاکستری همراه با سیاه و سفید می تواند یک فضای مدرن و ایده آل ایجاد کند.

 

میز تلویزیون-8

تلویزیون را در مرکز دیوار کوچک قرار دهید و باقی فضای دیوار را با تابلوهای و گلدان های زیبا پر کنید. میتوانید از یک شلف در بالای تلویزیون استفاده کنید تا تعادل بهتری در فضا ایجاد کنید.

میز تلویزیون-9

از بتن بر روی سقف و دیوار استفاده کنید تا یک سبک صنعتی مدرن ایجاد کنید.از یک مبل راحتی و چند لامپ برای ایجاد یک فضای خیره کننده استفاده کنید. 

میز تلویزیون-10

سبک مینیمالیستی یک سبک مناسب برای میز تلویزیون در فضاهای کوچک است، زیرا استفاده از طرح های ساده و لوازم کمتر از شلوغ کردن فضای کوچک جلوگیری می کند.

 

میز تلویزیون-11

سفید یک انتخاب رنگی عالی برای یک فضای کوچک است زیرا فضا را روشنتر و بازتر نشان می دهد. در این تصویر از یک میز تلویزیون متوسط استفاده شده است.بهتر است بسته به دیوار پشتی اندازه دیوار را تعیین کنید.

میز تلویزیون-12

بدون شک استفاده از طرح های خلاقانه می تواند جلوه ای بی نظیر به فضا ببخشید. استفاده از اشکال هندسی بدون قائده که گویی با دیوارهای خانه عجین شده است می تواند نمونه ای کاملا منحصر به فرد باشد. در ادامه مدل های دیگری از میز تلویزیون مناسب فضاهای کوچک آورده شده است.

 

میز تلویزیون-13

میز تلویزیون-14

میز تلویزیون-15

میز تلویزیون-16

میز تلویزیون-17

میز تلویزیون-18

میز تلویزیون-19

میز تلویزیون-20

میز تلویزیون-21

میز تلویزیون-22

میز تلویزیون-23

میز تلویزیون-24

میز تلویزیون-26


 

در انتظار شنیدن نظرات و سوالات شما هستیم