میز تلویزیون 2019 - جدیدترین مدل ها را اینجا ببنید

میز تلویزیون جدید سال 2019


مجموعه ای از میزتلویزیون های مدرن که امسال مد شده اند  گزینه های مختلفی را برای زیبایی شناسی و کاربردی بودن ارائه می دهد. برخی میز تلویزیون ها نازک و کم جا هستند ، در حالی که برخی دیگر کل دیوارها را پوشانده اند و فضای ذخیره سازی زیادی را در اختیار خانواده قرار می دهد. در این بخش از "بی پرت هوم" با انواع میز تلویزیون جدید 2019 آشنا خواهید شد.

برای طراحی و سفارش میز تلویزیون دلخواه، روی محصول مورد نظر در صفحه ی سفارش محصولات  کلیک کنید.

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون های که در آن انواع لوازم سرگرمی قرار می گیرد نیاز به فضای زیادی دارند. این مدل ها در خانه های بزرگ که اتاق نشیمن بزرگی نیز دارند طرفدار بیشتری دارد. زیرا آنها به ایجاد یک نقطه کانونی در اتاق اصلی و همچنین اشغال فضاهای خالی  کمک می کند. برخی از این مدل ها می توانند ساده یا دارای درب کشویی باشند.

میز تلویزیون مدرن

تلویزیون های چند منظوره عالی هستند. این میز از دو قسمت تشکیل شده است یک قسمت آن متحرک بوده و به شما امکان می دهد  که در هر سویی آن را بچرخانید.

میز تلویزیون مدرن

ایجاد یک میز تلویزیون ارزان و در عین حال کاربردی و زیبا کار چندان دشواری نیست. در مدل های میز تلوزیون 2019 میز تلویزیون های ارزان قیمت و در عین حال کاربردی بسیار دیده می شود. با استفاد از شلف ها و ورق های ام دی اف یک الگوی جالب در اطراف تلویزیون ایجاد کنید. این مدل جز مدل های میز تلویزیون دیواری 2019 قرار دارد.

میز تلویزیون مدرن
یوو بوژینوفسکی، طراح معروف یک میز تلویزیونی مدرن و مبتنی بر فناوری را طراحی کرده و آن را در گوشه ای از اتاق قرار داده است. پایه ی این میز کاملا به دیوار متصل شده است.
کنتراست بین تلویزیون سیاه و دیوارهای سفید نیز یک جلوه ی  شیک ایجاد می کند در حالی که نور آبی زیبایی آن را بیشتر می کند. 

میز تلویزیون مدرن

کارل دیر  این خانه را در بایرن آلمان طراحی کرده اند. در هنگام ساخت خانه محل مناسب برای قرار گیری تلویزیون انتخاب شده است.

میز تلویزیون مدرن

طراح در این اتاق تلویزیون را روی یک پایه قرار داده اند تا فضای کمتری در اتاق را اشغال کنند. به نظر می رسد این مدل نیز بسیار کاربردی است زیرا کابل ها از طریق پایه عبور کرده تا در معرض دید قرار نگیرد. این مدل برای فضاهایی که بسیار کوچک است مناسب می باشد. مدل های مشابه نیز طراحی شده اند که به این سادگی نیستند اما کوچک و کم جا هستند.

میز تلویزیون مدرن

پانل چرخشی در این میز اجازه می دهد تا انعطاف پذیری بیشتر در هنگام تماشای تلویزیون داشته باشند. فضای ذخیره سازی به اندازه کافی برای دستگاه های خارجی و سایر رسانه های دیگر موجود می باشد. این نوع سبک ها در انواع میز تلویزیون فانتزی قابل مشاهده هستند.

میز تلویزیون مدرن

این میز تلویزیون مدرن که طراحان نام آن را کبری گذاشته اند( به دلیل الهام گرفتن از مار کبری) مظهر یک طراحی مینمالیسم است. همچنین مجهز به چرخ ها و قفسه ای برای مجلات مختلف و دستگاه های  الکترونیکی کوچک است و میتواند در گوشه های مختلف اتاق قرار گیرد.

 

میز تلویزیون مدرن

این میز تلویزیون مدرن شبیه میز تلویزیون های مستطیل شکل معمولی است اما مزایای خوبی دارد. این میز دارای  دو کشو برای ذخیره سازی  لوازمی است که دوست دارید پنهان شوند  در حالی که فضای باز اجازه می دهد تا اشیاء تزئینی بیشتری نمایش داده شود. اگرچه با چنین طراحی جذاب، نیاز به اضافه کردن اشیا تزئینی نخواهید داشت.

میز تلویزیون مدرن

قفسه های دیواری میکس شده با میز تلویزیون بسیار کاربردی  هستند. آنها حتی می توانند کل کتاب های شما را در خود  نگه دارند. این طراحی همچنین می تواند در اتاق های کوچکتر نیز بکار برده شود تا فضای بیشتری در اختیار شما قرار گیرد..

میز تلویزیون مدرن

اگر ایجاد یک شلف زیبا در بالای تلویزیون این امکان را برای شما فراهم می کند که لوازم تزئینی و گلدان های خود را روی آن قرار داده و آن را زیباتر کنید و میز شما را از حالت یک میز تلویزیون ساده خارج می کند.

میز تلویزیون مدرن

 

 

طراح در این سبک به جای استفاده از پانل های چهارگوش و همیشگی از پانل دایره ای استفاده کرده است تا شکل جدیدی به نمای اتاق بدهد. اگر به دنبال طرح های جدید و زیبا و هستید این مدل می تواند برای شما مناسب باشد. طراح شلف هایی را در بالای استند جهت کاربردی تر کردن آن تعبیه کرده است. در ادامه مدل های دیگری از میز تلویزیون مدرن 2019 آورده شده است.  

 

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدرن

 

 

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون براق یا هایگلاس

میزهای هایگلاس جلوه بسیاری زیبایی به محیط شما می دهند که این به دلیل انعکاس نور توسط بدنه میز است. میز تلویزیون هایگلاس می تواند در رنگ های متفاوتی کار شود برای اطلاعات بیشتر در مورد این نوع از میز مطلب میز تلویزیون هایگلاس را مطالعه کنید.

میز تلویزیون مدرن

 

 

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون سفید

رنگ سفید یکی از پرطرفدارترین رنگ ها در محصولات دکوراسیون داخلی است. استفاده از میز تلویزیون سفید محیط وسیع تری تداعی می کند و این به دلیل رنگ روشن استفاده شده در میز است.

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدرن
.

خرید میز تلویزیون

قبل از تصمیم به خرید محصولات بی پرت هوم را ببینید: لیست محصولات میز تلویزیون

 

 

 

آیا درباره این کالا سوال یا نظری دارید؟